Дворічна дівчинка з Дубровиці перемогла на шоу "Україна має талант. Діти"

Дівчинка з Дубровиці Аріна Шугалевич завдяки своїй феноменальній пам'яті перемогла у шоу "Україна має талант. Діти". Їй всього два роки, а дитина може назвати 194 міста-столиці. Також Аріна впізнає країну за прапором чи фотографією визначних місць і може показати її на карті. Цим вона і підкорила глядачів.

Дівчинка-вундеркінд,  яка до того ж стала наймолодшою учасницею талант-шоу, отримає 500 тисяч гривень  у подарунок. Для неї це не перша перемога. Наприкінці минулого року Аріна встановила рекорд України.

Мама Аріни – Ірина розповіла, що столиці країн із донькою почала вивчати, щоб зайняти її чимось цікавим. Цьому приділяли по 5-10 хвилин у день. Вибирали той момент, коли дитина сама цього хотіла. Аріна ж схоплювала все на льоту і гарно запам'ятовувала.

- Я рано почала читати Аріні. Перші віршики вона слухала із двох місяців. А ще з моменту народження доні я про все розповідаю для неї, - каже Ірина Шугалевич. – Донька рано почала розмовляти. У 5-6 місяців вона вже вимовляла  "мама", "тато", "дякую". Потім ми почали вчити літери і цифри. А ще помітили, що Аріна легко запам'ятовує віршики.

Якось в інтернеті жінка натрапила на відео, де дитина називала столиці країн. Вирішила спробувати, чи було б таке заняття цікаве її доньці. Дівчинці сподобалося. Тепер про талант Аріни дізналася вся країна.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вундеркінди з пелюшок: дворічна дівчинка з Дубровиці назвала столиці 194 країн світу і встановила рекорд України

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.