Депутатів Рівнеради турбує дрес-код і "голі ноги" журналістів

Вочевидь, до деяких депутатів Рівненської міської ради "весняне загострення" прийшло зі значним запізненням. Міських обранців, переважно чоловічої статі, обурюють (чи, можливо,– хвилюють) голі ноги, відкриті спини та глибокі декольте у рівненських журналісток.

І якщо раніше подібні обурення висловлювали кулуарно і напівжартом, то сьогодні депутати вже пропонують ввести дрес-код для працівників рівненських ЗМІ.

Наприклад, депутат від ВО "Батьківщина" Юрій Мітін (на фото) обурився зовнішньому вигляду журналістів, які сьогодні завітали на сесію Рівнеради. Щоправда, причиною цьому стали не короткі спідниці і декольте, а бейс на голові в одного з відеооператорів. Мітін запропонував ввести дрес-код, чим відразу спровокував хвилю у соціальних мережах.

До речі, а чому б самим депутатам не встановити дрес-код для себе? А то ходять, в чому попало. Навіть відразу не зрозуміти, чи то чиновник, чи депутат, чи барига з базару. Може, якщо ввести загальну форму, як було в радянських школах, то депутати відразу почнуть приймати правильні рішення? І добробут рівнян ростиме в геометричній прогресії.

А так виходить, що головна біда Рівного - це головні  убори відеооператорів місцевих телеканалів. А рівень життя напряму залежить від довжини спідниці журналісток.

P.S. По завершенню сесії Рівнеради голова фракції ВО "Батьківщина", заступниця міського голови Галина Кульчинська вибачилась перед журналістами за свого колегу, зазначивши, що це його особиста думка, а не позиція фракції.

 
 

Коментарі

Дебил страдающий болезнью альцгеймера

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.