"НЕАНГЕЛИ" вразили рівнян силою голосу та відвертими зізнаннями. ФОТО+ВІДЕО

 

Вчора, 13 червня, у рівненському Драмтеатрі відбувся грандіозний концерт, дівчат з неймовірними голосами і вражаючою наповал харизмою, гурту "НЕАНГЕЛИ". У Рівному гурт виступав в рамках свого ювілейного туру "Серце", концерти якого з успіхом проходять по містам України. 

 

Зал рівненського Драмтеатру був заповнений вщент, що не викликало здивування, тому що прихильників у дівчат за десять років назбиралося чимало.

Також серед глядачів був помічений чоловік солістки гурту Слави - Едгар Камінській разом з родиною . Саме йому Слава присвятила одну з пісень, яку виконала соло.

Слава та Віка виконали найпопулярніші хіти гурту "НеАнгели" за останні 10 років. Співачки не тільки виконували дуетні пісні, але і декілька сольних. Сила голосу "НеАнгелів" вразила всіх с перших хвилин концерту і тримала в напрузі до самого кінця!

В перервах між виступами глядачі змогли поринути у внутрішній світ дівчат завдякі фільму, що демонструвався на тлі сцени. У документальному фільми дівчата та їх продюсер Юрій Нікітін були, як ніколи, відвертими перед глядачами, вони в прямому сенсі "оголили" душу і навіть викликали сльози у рівненської публіки.

Найбільший захват у публіки викликали, такі пісні, як "Сирень", "Ты из тех самых", "Роман", а один з останніх хітів "Сердце" дівчатам навіть довелося виконати на біс.

Протягом всього концерту глядачі підспівували дівчатам і навіть танцювали, а під кінець програми абсолютно весь зал стоячи аплодував і співав всі пісні разом з "НеАнгелами". 

Рівненська публіка була у захваті та не хотіла відпускати дівчат, що в свою чергу приємно вразило Славу та Віку. 

Дякуємо гурту "НеАнгели" за море емоцій та неймовірне шоу! З нетерпінням чекаємо знову на Рівненщені!

Пропонуємо Вашій увазі кілька відео з концерту: