Рівненський чиновник і депутат змінив офіційний костюм на футболку з черепами

Поки одні роблять селфі і хвастаються у соціальних мережах відвідинами концертів українського гурту «Океан Ельзи». Інші долають сотні кілометрів, щоб побувати на концертах легендарних європейських рок гуртів.

Ми звикли бачити чиновників у костюмах та краватках, на офіційних і нудних заходах. Втім навіть державні службовці мають музичні смаки та своїх кумирів сцени. Як дізнався сайт «ВСЕ» заступник голови Рівненської райдержадміністрації та депутат райради Сергій Подолін витратив кілька днів своєї відпустки, щоб потрапити на концерти культових рок-гуртів «Iron Maiden» та «Black Sabbat».

Як виявилось, засновник агентства нерухомості «Кадет СВС» та багаторічний чиновник полюбляє рок та хеві-метал ще зі шкільних років. І навіть тривале перебування в офіціозі державної служби не змінили музичних смаків Подоліна.

Тож коли виявилось що у Польщі майже одночасно, з різницею в один день, виступають легендарні рок-гурти «Iron Maiden» та «Black Sabbat» поїхав на концерти кумирів.

Як розповів сам Сергій Подолін, поїздка була організована суто чоловіча: у компанії ще двох давніх друзів дитинства. Оскільки концерти відбувались з невеликим інтервалом у Кракові та Вроцлаві, то зайняли мало часу і не потребували великих затрат. Зате дали багато емоцій та вражень.

Коментарі

Боже, кого тільки Кривошеєв не піарить за бабло

Застав дурня Богу молитися, то він й лоб розіб'є

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.