Рівненські поліцейські святкували, звітували і роздавали подяки

Рівненські патрульні поліцейські відзначили своє професійне свято та відразу прозвітували про свої сто днів служби рівнянам. Урочисті заходи пройшли майдані Незалежності в обласному центрі, а патрульних поліцейських відзначили у високих владних кабінетах.

На майдані Незалежності все розпочалось з Державного Гімну у виконанні рівненських патрульних поліцейських. Як розповідав начальник Рівненської патрульної поліції Сергій Мерчук у програмі «Тіньовий сектор», рівняни інколи жаліються на те, що поліцейські вранці надто голосно співають Гімн. Однак цього дня жодних зауважень на адресу «копів» не було.

Колишня ведуча "РадіоТрек" Оксана Юрченко, а нині прес-секретар рівненської патрульної поліції, була ведучою на урочистостях. І схоже почувалась, як риба у воді.

Патрульні поліцейські у своє професійне свято роздавали подяки. Віддячили, серед інших, керуванику Управління юстиції у Рівненській області Іванні Смачило...

...відзначили подякою члена Рівненського міськвиконкому Романа Денисюка...

...та керівника відділу культури Рівненського міськвиконкому Тарасу Максименку.

Отримували різні відзнаки у день національної поліції й самі рівненські патрульні. Нагороджували рівненських "копів" чиновники різних гілок влади і калібрів.

Увага до патрульних поліцейських не зникає. Так само й не зникає бажання сфотографуватись з патрульною машиною чи поліцейським.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.