Перед Рівненською ОДА диміли шини. ВІДЕО

Зазвичай на стоянці перед Рівненською облдержадміністрацією стоять, дорогі і не дуже, авто різнокаліберних чиновників області. Ну й ще інколи на цій же стоянці СБУ затримують сільських голів при отриманні хабарів. Однак в суботу, 10 вересня, згадана стоянка наповнилась гуркотом двигунів, а навколо у повітрі відчувався аромат (для когось й сморід) паленої автогуми.

Ні, це не третій Майдан розпочався перед Рівненською обласною держадміністрацією. І автогуму палили не на революційних багаттях, а гонщики під час змагань з авто слалому. Гонки проходили під назвою: "Епсілон - кубок чемпіонів".

В екстремальному водінні змагались у справності, як гонщики аматори, так і професіонали. Близько шести годин сотні глядачі могли насолоджуватись авто-видовищем. Ще тисячі любителів автоспорту слідкували за перебігом змагань у прямому ефірі першого місцевого телеканалу «Рівне 1».

Змагання з авто слалому відбувалось за підтримки торговельної марки «Епсілон». Тут же, окрім автомобільного драйву, фахівці титульного спонсора демонстрували драйв віконний. Випробували продукцію торгової марки на міцність, ударостійкість і просто – знущались як могли, аби продемонструвати різні переваги.

Серед тих, хто підтримував змагання можна було побачити й відому торговельну марку «Інтер-Бетон». Як сказав власник торгової марки Юрій Чаборай: «Інтер-Бетон» не вперше підтримує спорт, спортсменів та яскраві події».

- Ми підтримуємо рівненський «Верес», бійцівський клуб «Праджат», допомагаємо нашим олімпійцям готуватись до змагань. Це наша позиція і політика компанії – підтримувати спорт і пропагувати здоровий спосіб життя. – наголосив Юрій Чаборай.

Наприкінці змагань всі учасники, які з’їхались до Рівного з різних міст України отримали почесні відзнаки за участь. А переможці святкувати тріумф і нові медалі в своєму активі. Цього дня свято автоспорту у Рівному вдалось на славу.

Коментарі

розумний, через лівий ІР-шник пишеш. Сцикло)))

а де попередній комент? хіба Крівошеев ще не усі свої вимазані труси показав місту?

Непогано, але в трансляцію потрібно добавляти музичний супровід.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.