Рівненський чиновник став продюсером кіно

Наше місто, в спогадах різних історичних осіб, часто, відрізнялось провінційністю. Особливо в культурі. Рівне, щедро віддавало свої таланти в різні столиці та за кордон, але сил вже на власний розвиток не вистачало. Хоча, бували моменти, коли, місто пробувало віднайти своє культурне обличчя, не переймаючись, що воно може бути схоже на гримасу. Це схоже на «Портрет Доріана Грея» зовні здається прекрасним, а по суті…

Наприкінці літа, спробою змінити культурне обличчя Рівного, став короткометражний фільм «Про Івана». «Притча О Жизни. Смотреть красивую короткометражку "Про Ивана" о чиновнике, коррупционере и воре» з місцевими акторами й тими хто робив гримаси під російськомовний сценарій, режисером фільму став О.Бочко, продюсером голова міського відділу культури Тарас Максименко.

Начальник рівнненськго відділу культури Тарас Максименко та директор "РадіоТрек", чоловік заступниці міського голови Рівного Галини Кульчинської - Микола Кульчинський  На зеленій доріжці фестивалю короткометражного кіно.

Чудовий музичний супровід саксофона, якісна операторська робота, блискуча гра Олексія Заворотнього і все… Все інше нагадує «буйні» дев’яності. Погана робота актрис, слабенькі репліки та жаргон, російська мова з українським акцентом як натяк на меншовартість та прагнення прогнутись перед північним сусідом. В 90-х зависла актуальність, режисура, і в тих же роках якість тексту та реплік. Місто, знову, відстало на 20 років.

Десять років, тому мені пощастило прочитати оригінал сценарію, правда він був українською мовою, і там значився один автор. Після адаптації під більший «культурний ринок», сценарій став звучати російською, а авторів стало троє. Один талановитий текст розділений на трьох авторів на жаль не примножив геніальності. Все інше можна приховати за словами «красивая», «бурлеск», «сатира», «притча» і т.д. цей процес нагадує як повар приховує неякісне м’ясо за допомогою майонезу. Маленька короткометражна картина, роздута подія, видані якісь нагороди.

Ще одна культурна гримаса міста. Ще одна попсова спроба примазатись до мистецтва. Чергова перезагрузка провінційності.

Коментарі

шо це за старі тьоткі грають роль молодих тусовщіц!!! взагалі зглузду з"їхали!!!! за таких чувіх вже пора свічки ставити

шо це за старі тьоткі грають роль молодих тусовщіц!!! взагалі зглузду з"їхали!!!! за таких чувіх вже пора свічки ставити

))))))))))))))))))))))))))))))

http://www.liveclips.org.ua/clip/3510026.html, з 1 хвилини 46 секунд до 2 хвилини подивіться там схожий сюжет про таких авторів-критиканів, які нічого самі не зробивши, обгадивши інших, відчувають "власть и могущество".

Александр: я мені здається що ви "митець з великої" !!! Ви засунули думки людей в якісь кармани... Я думаю ви достойні свого витвору "мистецтва"
Думаю все що неправильно в цій статті це заголовок!!! тому що стаття не про Тараса Максименка. На мою думку - "думку яку ви засовуєте нам в кармани" Мала би бути назва ГІВНО ЯКЕ НАМ ВПАРЮЮТЬ!!!!
Якщо вам не цікава думка людей то могли б не закидати ваше відео в інтернет, і спокійно могли б самостійно дома дивитися замість порно...
І в захист автора думаю ви повинні заплатити йому за піар вашого Івана.
Чорний піар це також піар! І думаю пару сотень переглядів він вам приніс)
І на останок не потрібно ваш дозвіл на висловлення своїх думок, вони не пришли до вас додому дивитися його, а ви самі викинули в мережу!
P.S Виплюєте в людей раз, а у вас плюнуть всі! Задумайтесь над цим)))

Отвечаю, сразу всем "гонщикам"!)) 1. Денег не было ВООБЩЕ!!! Только наши личные) Все иключительно добровольно. 2. Ваше мнение можете засунуть в... карманы! Я его не спрашивал, поэтому с п. 1 - в карманы. 3. Вместо того, что бы болтать сейчас - сделайте лучше и болтайте тогда! 3. Той которая продавала "Пежо" честь и хвала как и всем остальным, так как это говорит о них, как о людях смелых, нестандартных и многогранных, в отличии от тех кто "гонит"). 4. Провинциальность прежде всего выражена в тех, кто уже считает, что "никто ничего не может - потому, что я не могу". 5. Тарас очень помог организаторски и без него было бы намного сложнее. Так что ему - низкий поклон! 6. Автору статьи - заказухой попахивает, неуважаемый)), так как можно позвонить Артему и он ответит по поводу авторства, а выдавать статью не имея информации от первых источников... фууу, так можно и на суд нарваться. Впрочем, я подумаю над таким развитием событий. Тому, що як в 90 -ті, за слова треба відповідати!)

О, одна з актрис - біля короткострижена -мені колись "Пежо" в салоні продавала)))

Повністю згідна. Як можна було на таке фуфло витратити стільки грошей? Як не міфічні палаци розкопує, то низькопробні фільми знімає. Дерибанить як може. Люди дурні, вони думають. схавають такий непотріб?

знову вмазався?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.