Мегаподія. Рівне. Бурштин.

Вчора, у нашому місті відбулася МЕГАПОДІЯ. В Рівне завітали: Перше україномовне гумор-шоу "Вар'яти", танцювально-музичний проект “Mozgi” та українській англомовний гурт “The HARDKISS”.
Події на «мототреці» нагадували шторм, що набирав сили та обертів. Встояти було важко. В сміху хотілось плакати, від драйву хотілось літати, від звуку хотілось застрелитись.

Першими на сцені з’явились, фіналісти конкурсу «Ми талановиті». Бітбоксер Богдан Стаднюк, DJ EfecKt, вокаліст Віталій Буняк, вокальний колектив - гурт “MellRose”, танцювальний дует “Two Brothers”, ансамбль сучасного танцю “WHY NOT” та Аліна Ляшук, що отримала «Приз глядацьких симпатій». Їхні виступи були сильними, але більшість рівнян, через різні причини, проігнорували виступи рівненських талантів. Хоча даремно тому що в майбутньому їм прийдеться платити шалені гроші за квитки на рівненські таланти.
Наступними на сцену ввірвались «Вар'яти» з неперевершеним ведучим Сергієм Притулою. Їхні жарти заходили в публіку один за одним. Гумор, котрий, доносить команда «Вар'яти», доводить що і без нецензурної лексики можна жартувати. В кінці виступу Сергій Притула подякував і вклонився Воїнам АТО. У свою чергу, ведучий, подякував колективу та подарував картину з бурштину, від рівнян з надписом “Вар'яти”

Справжній драйв рівнянам подарував поп-рок гурт “The HARDKISS”. Сценічний образ вокалістки гурту - Юлії Саніної, був неперевершеним, образ “кричав”: «ЗАРАЗ БУДЕ ГАРЯЧЕ!!!». І справді, енергетика гурту, змусила рівнян та гостей міста шаленіти, під справжній “HARD”. Попри проблеми зі звуком, що нагадували сільську дискотеку, не завадили отримати емоційний екстаз під час виступу гурту. HARDKISS, також отримали свою «контрабандну» табличку з бурштину з назвою гурту.
Наступні 15 хвилин на час перерви для підготовки виступу гурту “Mozgi“, ведучий концерту МС Gonibez, правдами та неправдами, тримав публіку у розігрітій формі. Під несамовиті викрики: «Mozgi, Mozgi, Mozgi», на сцену вилетів Потап і його команда. Публіка вибухнула і дійшла до апогею своїх емоцій. Так би мовити, отримала свій «ORGAZM». Глядачі підспівували артистам кожну пісню. Mozgi так розгойдати рівнян, що велися на всі забаганки гурту, немов, дресировані дельфіни J. Такої енергетики Рівне довгий час не відчувало. Mozgi теж отримали свої бурштинові Mozgi.
Концерт закінчився. Емоції залишилися. Люди розійшлися.
Мегаподія. Рівне. Бурштин.

 

Коментарі

Яких 5 тисяч?Проснісь і пой!

5000 тисяч людей цемало...а квиток за 500 був на трьох осіб...

Фуфломети за 500 грн,ні звуку,ні сцени нормальної,людей було мало.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.