РІВНЕ на старті - Модної Події!

Одна, відома людина, якось, сказала: «Якщо не має культури, тоді що захищати солдатам?». Вже третій рік в країні точиться війна, і невідомо скільки часу вона ще триватиме, тому особливо гостро постає питання про прекрасне, те що створюють наші земляки.
Наше місто зусиллями небайдужих людей робить все можливе, щоб перетворитись на столицю. Одні, заради цього шукають та розкопують замки, інші роблять фотографії, а ще дехто створює прекрасне.
Вересень, приносить, не лише початок навчання для школярів, а й починає відлік багатьох подій: від футбольних матчів до крокування по подіуму. В наше місто, осінь, принесла 14 сезон Першої у Рівному модної події «FASHION TIME».
Модна Подія розпочнеться, засіданням «Super Woman Club» та презентацією колекції відомого дизайнера А.Тана, що відбудеться 30 вересня.
Продовжиться конкурсом для дизайнерів «1Look», та конкурсом для всіх рівнян, що готові презентувати свій смак та особисте бачення моди в наступному сезоні «Best of Style VI». Мета конкурсів, відкриття нових імен у модному просторі Рівного та України, розвитку талановитих особистостей у галузі моди, а також просування їх творчості серед поціновувачів авторського стилю та ексклюзивних речей і аксесуарів.
Сергій Федас – (представник a.tan у м.Рівне) наголошує: «В Україні катастрофічно не вистачає дизайнерів, ми шукаємо їх всюди.»
«Завершиться «FASHION TIME», 29 жовтня, грандіозним показом мод та справжнім апофеозом!» – обіцяє організатор події, засновниця агентства моделей «ARTmodels» Оксана Ігас - «Для нас це буде вже 14 сезон, і ми, прагнемо, його зробити як завжди, професійно.

Творчі рівняни, запрошуємо вас до участі, будьте активні та ініціативні!».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.