Як рівняни жартують над міським головою. ФОТО

Вчені кажуть, що сміх продовжує життя. А переживання і стрес – навпаки його вкорочують. Тому варто сміятись над проблемами і негараздами та спокійно ставитись, якщо хтось жартує над вами. Рівняни продовжують соіб життя жартуючи над міським головою Володимиром Хомком. Сподіваюсь Володимир Євгенович не вкорочує собі віку зайвими нервами, але звертає у вагу на думку жителів міста, яким він керує. 

Зима прийшла, як завжди, несподівано для рівненських комунальників. Дороги стали слизькими. Побільшало автомобільних аварій та різних переломів кінцівок. Звісно у всьому винні міська влада, комунальники і особисто мер. І щоб не замикатись на проблемах та не скиглити, рівняни почали жартувати. Найбільше перепадає міському голові Володимиру Хомку. Та йому нема на що жалітись, бо знав що його чекає ще коли йшов у мери. Тим більше, що йшов на цю посаду не вперше. Тепер терпіть, а краще робіть висновки.

Але тема зими та поганого стану доріг і тротуарів, це не єдина тема у творчості веселих рівнян. Особливе місце у гумористичній творчості жителів Рівного посідає дуобус. Це такий тролейбус, куплений за великі гроші (сім з половиною мільйонів) у Білорусі. Він може їздити там де є проводи і там, де їх немає.

Міський голова не міг натішитися закордонним дивом білоруського автопрому. Але його радість була короткою. Бо вже за кілька днів дуобус зламався і довелося викликати з заводу-виробника ремонтну бригаду. Техніка «заморська» і без закордонних спеціалістів тут не обійтись. А поки фахівці їхали з далекої Білорусі, Інтернет «вибухнув» жартами веселих рівнян.

 

Коментарі

+1000

в мене одна претнзія до Хомка - це зграї диких бездомних псів на вулицях міста. Якщо немає законних методів вирішення цього питання, то нехай застосовує незаконні, але вже дістали ці сккажені тварини що кидаются на всіх підряд, особливо на дітей. Хотілося б щоб журналісти саме на цьом закцентували свою увагу.

А типу, є за що Хомку дякувати?????? Йому частіше потрібно вулицями міста гуляти, а не тільки "дбати про добробут"

ні дня без заказухи на Хомка! Крівошеєв, ти би хоть яеось мав би вдавати "незалежну" журналістику, бо виливаючи щодня відра бруду на улюбленого мера рівнян тебе важко не запідозрити у незаангажованості. І тим саим зводиш на нівець свою журналістку репутацію. Давай мочи доприкладу Смачило, юстиція працює вкрай погано.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.