Клеванський госпіталь отримає статус Національного центру реабілітації?

20 вересня народні депутати Богомолець Ольга, Фріз Ірина та Корчинська Оксана, подали звернення на ім’я прем’єр-міністра Гройсмана В.Б. про надання КЗ «Рівненському обласному госпіталю інвалідів війни»(смт Клевань Рівненської області), статусу Національного реабілітаційного центру.

У зверненні народних депутатів, до прем’єр-міністра Україна, вказується потреба створення на базі Рівненського госпіталю, закладу подвійного підпорядкування як Національного центру реабілітації спинальних хворих воїнів-інвалідів, учасників бойових дій і як Обласний госпіталь інвалідів війни.

Депутати вказують на необхідності створення даного центру, у зв’язку з відсутністю в Україні закладів цього профілю, що призводить до невиконання програми медичної реабілітації інвалідів війни. На даний момент в Україні є близько 2500 бійців АТО, що отримало інвалідність у зв’язку з бойовими діями, з них понад 100 має напівпаралізовані кінцівки. Зараз, лікування таких бійців, проходить в приватних реабілітаційних центрах коштом рідних та волонтерів. Лікування важкохворим бійцям обходиться від 80 до 100 тисяч гривень на місяць.

Для функціонування Національного центру, потрібно закупити необхідне обладнання для лікування спинальних хворих, збільшити кількість штатних працівників спеціалістами спинального лікування. Редакція звернулась за коментарем до начальника госпіталю Бурачика Андрія Івановича. Він повідомив, що йому ще не відомо про дане звернення, а з міністерства не надходило необхідної інформації, хоч, сам госпіталь, нещодавно відвідала Оксана Корчинська. Під час візиту народний депутат змогла оцінити його потенціал в реабілітації хворих та поспілкуватись з бійцями та медичним персоналом.

Коментарі

Це робота нової "високограмотноі" команди журналістів сайту, неуків та невдах.

Не "значення" , а СТАТУС. Що за неграмотніість !

Не "значення" , а СТАТУС. Що за неграмотніість !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.