Влада Рівного неефективно витрачає кошти

Уже три роки у Рівному не працює фонтанчик питної води, на який витратили більше 5000 грн - влада Рівного неефективно витрачає кошти

Попри навалу “зради”, яку щосекунди вагонами розганяють в Інтернеті, треба відзначити - позитивні зміни в Україні таки відбуваються. Наприклад, останнім часом усе частіше чуєш від чиновників, депутатів, активістів про те, що грошей у Рівному більшає. Цього року місто має хороше перевиконання місцевого бюджету.

Дуже хотілося би і надалі вести мову на такій мажорній ноті, але є ложка дьогтю. Виконавча частина влади Рівного не здатна ефективно розпоряджатися коштами. Продемонструємо це ствердження на одному невеликому, але показовому, прикладі.

Фонтанчик питної води на бульварі Незалежності (біля Чайкиної алеї). Його встановили ще у вересні 2013 року і він мав такий вигляд:

 

Три роки тому тодішній начальник міського управління стратегічного розвитку Валентин Кирилюк розповідав, що на фонтанчик витратили 5000 грн спонсорських коштів (до речі, прізвищ або назв громадськості так і не повідомили). Гранітну брилу (вагою 447 кг) замовляли на Житомирщині. Працівники облводоканалу підключали воду, встановлювали фільтри і т.д. Зроблено все було за всіма гігєнічними нормами і стандартами. І навіть естетично виглядало дуже файно - герб міста на фоні патріотичного піднесення у післяреволюційні роки радував око.

Кирилюк розповідав, що одним фонтанчиком не обмежаться - будуть подібні й у парку Просвіти, біля Свято-Воскресенського собору, у парку Шевченка, у парку "Ювілейний", на автовокзалі. Однак інші так і не з’явилися. Більше того, споруджений фонтанчик за кінотеатром Україна так і не працював жодного дня.

Сьогодні він має ось такий вигляд:

Тобто влада Рівного неефективно витратило 5000 грн спонсорських коштів, плюсуйте до цього і вартість робіт працівників “Рівнеоблводоканалу” (хоч місто за них не платило, але вони, певно, лягли якоюсь сотою-тисячною у тарифах).

Також напрошується іще один висновок - у владі Рівного немає так званої спадковості. Можливо фонтанчик на Незалежності запрацював би, можливо з’явилися й інші, якби Валентин Кирилюк не пішов у 2014 році керувати КП "Управління майновим комплексом" Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

На тротуарах,які були заасфальтовані в 2015 р,в цьому році росте вже трава,пробивається полин і пижма.Хлопці майте трохи совісті і більше клепки в голові.

Кирилюк - молодець , а Хомку по цимбалах , як завжди - пофоткався і забув .

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.