Незабутній комфорт з компанією Senturia

Мальдіви

Якщо ви вирішили незабутньо відпочити, але не знаєте, де краще замовити авібілети, рекомендую користуватися послугами компанії Senturia. На власному досвіді переконався, що кращого сервісу годі й чекати. Знайти та забронювати білети можна на офіційному сайт - senturia.ua. А тепер трішки позитиву, який став реальним разом з авіа білетами від компанії Сентурія.

Мальдіви розкинулися в самому центрі теплого Індійського океану. Воістину, ці вулканічні острови і атоли можна назвати райськими. На Мальдівах можна все.

По-перше - це безумовно купання і загоряння на чудових пляжах з дрібним білим пісочком. Смакування під пальмою солодкого кокосового коктейльчика з льодом - що може бути краще. І звичайно, якщо у вас є можливість - займіться снорклінгом. Снорклінг на Мальдівах чудовий.

По-друге, Мальдіви - прекрасне місце для того, щоб навчитися дайвінгу, благо, шкіл тут велика кількість. В принципі, навіть в готелях працюють чудові тренери, які познайомлять вас тонкощами цієї справи.

По-третє - звісно ж рибалка! Про рибище, спіймане поблизу вулканічних острівців і атолів ходять легенди. Ідеальне місце для тих, кому спінінг - це сенс життя.

По-четверте, Мальдіви відмінне місце для любителів вітрильного спорту, віндсерферів, каякерів і байдарочників. Практично в будь-якому готелі можна орендувати це пристосування і відправитися "пізнавати" Індійський океан, причому за порівняно невелику ціну або навіть безкоштовно, в деяких готелях.

З візою нічого складного - вона ставиться при прильоті в аеропорту і дається строком на 30 днів. При бажанні, можна продовжити візу і на 3 місяці, але для цього має бути дуже переконливий аргумент.

Столиця Мальдів - місто Мале (аеропорт знаходиться там же). Складно буде для тих, хто подорожує без заселення в готель, відповідно і без туроператора. Наприклад, щоб відвідати некурортный острів (а таких у Мальдівах більшість з 1195 островів, заселено лише 202, а островів-готелів, всього лише 90), потрібен дозвіл Міністерства дозволу атолів, а отримати цей дозвіл, досить таки проблематично. Так як Мальдівська Республіка - мусульманська держава, то тут всіляко присікаються і караються п'яні дебоші, що часто влаштовуються слов’янськими туристами. Це вам не Туреччина! Сюди навіть заборонено ввезення алкоголю і свинини. Порушення карається реальним терміном і величезними штрафами. Також не можна вивозити з Мальдів корали і панцирі черепах, покарання - аж до довічного ув'язнення, і такі випадки, коли виносяться найсуворіші вироки, були в історії. Але нехай Вас не бентежать суворі закони у Мальдівах, адже в тих же Еміратах, вони набагато суворішим, і нічого, люди їздять і приїжджають з масою позитивних емоцій і вражень.

Принадність Мальдів полягає в тому, що кожен готель займає окремий острів! Є навіть такі готелі, в яких 15 бунгало, тобто не більше 50 осіб на одному острові. Відповідно, контингент готелю буде приблизно однаковим з вами. Це звичайно для декого великий мінус, а для інших величезний плюс. Для любителів просто повалятися на пісочку, підійдуть готелі з великою широкою пляжною смугою, сім'ям з дітьми, краще вибрати сімейні готелі з розважальною програмою для карапузів. Тим, хто хоче самоти і душевного умиротворення, підійдуть готелі з маленькими пляжами, але розташовані далеко один від одного бунгало (в даному випадку у кожного бунгало буде свій маленький пляж - ідеальне місце для молодят.) І навпаки, для тих хто хоче спілкування і нових знайомств, ідеальними будуть великі острови з великим готелем. Звичайно, це лише частинка, крапля в океані від того, що представляють собою Мальдіви! Але, думаю, і цього достатньо - хто захоче, той поїде і відчує, спробує, побачить все на власні очі. І до речі, якщо надумали летіти, головна Вам порада така: ОСТЕРІГАЙТЕСЬ, ні, не шахраїв і не кишенькових злодіїв, таких людей в Мальдівах практично немає, тому що за це відрубують у них руку під корінь. Остерігайтеся кокосових горіхів на пальмах. Кокоси виростають до 3 кг вагою, і впавши з 10-20 метрів Вам на голову, така штука може перервати Ваш відпустку, а то і не тільки відпустку. Мало хто хотів би поїхати туди доживати свій вік, так як таке лихо, як наприклад величезне цунамі, ці острівці змиє з лиця землі як іграшки - висота найбільшої височини тут становить лише 2,4 метра! Але таке смарагдове море, білого піску, безтурботної течії часу, як у Мальдівах, ви зможете знайти лише у кількох місцях нашої матінки-планети. Люди, які відпочили в Мальдівах, приїжджають додому радісні, щасливі і задоволені. Тут частенько проводять шлюбні церемонії знаменитості та й просто - забезпечені люди.