Комфортний відпочинок та лікування у Карпатах

Карпати в Україні вже давно стали місцем цілорічного відпочинку для українських громадян і туристів з багатьох країн світу. Карпатські гори, покриті густими лісами, взимку дуже добре підходять для гірськолижного туризму, а влітку приймають на своїх схилах любителів та цінителів чудових природних ландшафтів.

Серед багатьох місць для відпочинку туристів та відпочиваючих приваблює курорт Східниця, розташований у долині, з усіх боків оточеній горами з лісом на схилах. Комфортний відпочинок у Східниці підтримується наявністю численних джерел мінеральних вод, які дуже добре впливають на організм людини.

У середині минулого сторіччя дослідником-ентузіастом Омеляном Стоцьким було відкрито багато джерел мінеральної води з лікувальними характеристиками. Відтоді були відкриті чисельні санаторії Східниці, де відпочиваючі лікувалися прийомом корисної мінеральної води.

Сьогодні на цьому бальнеологічному курорті побудовано багато готелів та здравниць. Серед них особливу увагу привертає готель "Київська Русь" http://www.kyivskaruss.com.ua/ua, у якому створені комфортні умови для відпочинку та лікування. Взагалі готелі Східниці зорієнтовані на максимально комфортне обслуговування своїх клієнтів.

Персонал готелю "Київська Русь" забезпечує проживання в одному з 59 номерів, якісне лікування у власному медичному центрі з використанням лікувальної мінеральної води, а також приємне перебування в ресторані, барі, на літній терасі і дитячому майданчику. До послуг відпочиваючих майстри салона краси, тренажерні зали для самовдосконалення, басейни, сауни, кабінет східної медицини та тайський масаж.

Переважно готелі в Східниці зорієнтовані на комплексне обслуговування клієнтів, включно з лікувальними процедурами загальнооздоровчого типу. Медичний центр готелю "Київська Русь" здатен надавати багато якісних медичних послуг завдяки використанню найсучаснішого медичного обладнання та технологій.

Чисельні санаторії Східниці та розташовані на курорті готелі завжди раді прийняти відпочиваючих з усіх куточків України, а також з інших європейських держав. Серед них і готель "Київська Русь", в якому розташовані власний кінотеатр, дитяча кімната, є конференц-зал та автостоянка з відеоспостереженням для розміщення приватних автомашин.

Готель гостинно запрошує відпочиваючих взимку і в уже близький весняний сезон, а більш докладну інформацію можна знайти на офіційному сайті готелю http://www.kyivskaruss.com.ua/.