Куди поїдуть відпочивати відомі рівняни?

Ще кілька тижнів - і розпочнеться сезон відпусток . Літо - це час, якого чекають, напевне, і діти і дорослі. Хтось їде на море, хтось полюбляє рибалити... Ідей, як провести відпустку, є багато. Журналіст сайту "ВСЕ" вирішила поцікавитись, як відпочиватимуть рівненські журналісти, культурні діячі, депутати та керівництво області.

Журналістка телеканалу "ZIK" Анна Махно відпочиватиме у селі та допомагатиме по господарству:

- Зазвичай відпустка в мене настає у серпні. Сейшели чи Фіджі нас не манять на відпочинок. Пляжі та пальми заміняють українські чорноземи та картопля, яку вже настає час копати   Мандруємо ми понад 600 км на малу батьківщину в гості до батьків. І вже там, у  мальовничому селі в центрі України, під палючим сонечком, взявши в руки знаряддя праці замість заморських коктейлів, йдемо на город займатися трудотерапією. Засмага від такої справи - на славу, навіть в соляріях схожого ефекту досягти складно.  А під вечір під спів пташок, шелес дерев, запах квітів та музику з приймача в атомобілі готуємо соковитий шашлик. Тим часом із того ж таки городу збираємо свіженькі, пахучі помідори, огірочки, а на десерт – дині та кавуни, сідаємо в альтанку та смакуємо вечерею. А ще можемо махнути в лісок чи на річечку – гуляти та минуватися красою української землі.   Минулого року їздили ще й  в Умань до неймовірного гарного Софіївського парку. Бонус від перебування там у спеку – це прохолодне "Сітро" місцевого виробництва, яке своїм смаком нагадує дитинство.  А я скажу, що головне – відпочити душею.

Депутат Рівненської районної ради Дмитро Сільман дбатиме про відпочинок своєї родини, а самому ніколи - державні справи не чекатимуть:

- Думаю лише про відпочинок та оздоровлення дітей - козацькі табори, поїздки в село, пікніки  тощо. В дорослих зараз немає часу для тривалого відпочинку. Держава потребує максимум концентрації та пильності від громади.

Журналіст сайту "ВСЕ" Віта Рижук запланувала підкорити не одну гірську вершину, а потім хоче і в сонячну Італію "махнути" - не все ж репортажі писати:

- Люблю підкорювати різні вершини. Тому нещодавно відкрила для себе нове захоплення - сходження на гори у наших рідних Карпатах. Взагалі вони ніколи не перестають дивувати. Чого лише варті величні, покриті лісами вершини, стрімкі ріки в мальовничих каньйонах, таємниче походження місцевих мешканців-гуцулів. Все це захоплює та примушує знову і знову повертатись в цей край. Тому влітку планую ще декілька разів поїхати у Закарпаття та Прикарпаття, - ділиться своїми журналістка сайту "ВСЕ" Віта Рижук. - Хоча хочу поїхати і за кордон, зокрема в Італію. Вона, як магніт, притягує вже упродовж багатьох років. Адже в Італії можна відпочивати буквально скрізь, починаючи від великих міст, і закінчуючи маленькими гірськими селами. Звичайно, дуже шкода, що за час однієї відпустки неможливо буде пізнати всю країну. Але це відмінний привід повернутися сюди ще раз. Отож, планів багато, гловне - дочекатися відпустки.

Рівненська естрадна співачка Мирослава Толочик планує поїхати у Європу влітку:

- Планую поїхати у Польщу на фестиваль хорового мистецтва. Можливо, по дорозі заїдемо на Балтійське море. Можливо, поїду на кілька днів на озеро Світязь.

Рівненський журналіст Олександр Поліщук планує активно відпочити у зірковій компанії знаменитого Дзідзьо:

- Люблю відпочивати не лише фізично. Ще є таке поняття, як душевний відпочинок, коли потрібно розвіяти думки і тимчасово наповнити їх чимось несуттєвим. Ці дві речі збираюся поєднати вже за місяць. Вантажимось із друзями до авто, їдемо у бік Карпат. Відвідуємо концерт "Дзідзьо" 29 червня у Стрию, який організовує "Мегаподія" і рівнянин Роман Яворський. Далі чимчикуємо вниз по карті до Мукачево/Берегово, милуємося горами, відпочиваємо на термальних водах, дегустуємо урожай місцевих виноробів, банош і щоранку хлепчемо лікувальну закарпатську водичку. А за кілька днів прямуємо звідтіля до морського узбережжя - у Коблево Миколаївської області.
Для когось така автомобільна подорож може здатися виснажливою, але для мене це саме той душевний відпочинок, про який я згадував вище. Подорожувати - це завжди весело, це цікаві історії і мегапозитивні враження. Знаючи свою веселу вдачу, очікую виключно яскравого відпочинку.

Відомий рівненський мандрівник та письменник Макс Кідрук, напевне, писатиме ще один бестселлер, адже відпочивати ніколи:

- Влітку я працюватиму, можливо, лише на кілька днів поїду у Карпати, або Європу. У Мюнхен, наприклад, зараз є дешеві квитки на "Віззейр".

Адміністратор міського будинку культури та волонтер Наталія Лозовська розповіла, що повноцінного відпочинку не матиме влітку:

- Кажуть, інколи треба відпочивати. Не знаю, не пробувала. Від роботи відпочиваю... на роботі. А після всіх поїздок найкраща релаксація - вдома! Слабо собі уявляю, що я зможу "відключити" голову від проектів, планувань, переживань, забути про телефони та інші девайси і преспокійно шкваритись на сонці. Якщо це відпочинок, то він мусить бути активним, зі зміною горизонтів і з новими враженнями. Стосовно планів на літо можу сказати одне - так далеко ніколи не заглядаю. Завжди все виходить спонтанно або не виходить ніяк. Та й взагалі в нашому домі головні - діти. Як закомандують - так і буде.

Міський голова Володимир Хомко ще не ланував свою відпустку:

- Ще доволі рано говорити про відпустку, тому не знаю де відпочиватиму цьогоріч.

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов не планує їхати у відпустку цього року:

- Влітку я працюватиму.

 

 

Коментарі

Регулярно заходжу на подібні "скандальні" статті тільки через те, що цікавить, кого ж ВСЕ ще до "відомих" припише, і кожного разу без посмішки це переглядати не можливо :))))

Підтримую Гостя та Ірину для чого ця стаття? Тільки назва голосносліна, а знають люди тільки двох.

Тоже мені знаменитості, хто їх взагалі знає, крім двох останніх. ))))))))))) Нашли про кого писати.

Можете не пісять кіпятком, Дюг нікуди не поїде, як торік. у 2014 Дюг чудово відпочивав на волонтеському складі. Є такий курорт.

Цих "відомих" рівнян, окрім Хомка, знають, хіба що, такі ж "відомі" колеги-журналісти.

Дуже відомі спочатку.А куди поїде Дюг Кривошеев зятьок і інші моловідоми

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.