У які країни їдуть відпочивати рівняни цього літа?

Літо у самому розпалі, а це означає, що скоро відпустка. Нестабільний курс валют, складна економічна ситуація у країні, воєнні дії на сході і безробіття дещо знизили платоспроможність людей. Та чи стали рівняни заощаджувати на відпочинку і куди поїдуть цього літа, зважаючи на те, що у Крим тепер дорога закрита? Про це журналіст сайту "ВСЕ" запитала у директора однієї з рівненських туристичних агентств Анастасії Чудінович.

 

- У зв’язку із ситуацією в країні, великою популярністю користуються тури економ-класу. До них відносяться Болгарія, тури Україною, безвізові країни, такі як Єгипет, Туреччина, Туніс, Кіпр та Чорногорія. Наприклад, Болгарія у тій самій вартості як і Україна. Але наші туристи знають, за що платять. Реклама діє на людей, і вони розуміють, що краще заплатити за європейський сервіс і отримати набагато більше, якщо говорити про Болгарію. Люди отримають набагато більше емоцій, кращий сервіс і матимуть гарне житло, корисне харчування та повернуться задоволені відпочинком.

За словами Анастасії, люди хочуть відпочити, незважаючи на високі ціни і ситуацію в країні.

- Звичайно, в порівнянні з минулим роком зменшився попит бронювання у зв’язку із курсом валют і економічною ситуацією в країні. Але все не так критично як здається. У будь-якому випадку ми пропонуємо альтернативи. Якщо людина не може собі дозволити відпочинок за кордоном, можна гарно відпочити і в Україні.

Також директор турагенства каже, що зменшився попит на європейські країни.

- В цьому сезоні багато запитів саме на відпочинок в країнах Шенген згоди. Але туристи забувають, що їм необхідно відкривати шенгенську візу. Не скажу, що її відкрити важко, але необхідно збирати пакет документів і довідки з банку, не всі можуть це зробити. Вартість турів у Грецію й Іспанію значно вища. Але люди, які там відпочивають, знають за що вони платять, це і сервіс на високому рівні, високого рівня готелі, прекрасні пляжі і море позитивних емоцій.

Щодо екзотичних країн, то порівнюючи із минулими роками, рівняни частіше їздять у екзотичні країни. На деякі напрямки ціни дещо знизились. Як зазначають у турагенції, Індія, штат Гоа, та Шрі-Ланка у хороших цінах. Якщо брати інші напрямки, то вони дорожчі.

З 23 червня країни ЄС вводять нововведення – людина повинна особисто подавати документи на отримання шенген візи. Тепер турагенції не зможуть допомогти у цьому питанні. По-перше, раніше туристу достатньо було здати пакет необхідних документів у турагентство, а воно вже самостійно займалося отриманням віз. Тепер туристам доведеться самим відвідувати консульства і візові центри, оскільки для отримання візи необхідно буде самостійно раз на 5 років здати відбитки пальців.

По-друге, в цьому році українцям стало складніше зібрати якісний пакет документів для отримання візи. Одними з головних документів у цьому пакеті було підтвердження фінансової спроможності, наприклад, довідка з роботи про високу офіційну зарплату або депозити в банках. Після стрімкої девальвації гривні не всі довідки про зарплату підпадають під необхідні критерії про доходи. Крім того, через банківську кризу у багатьох українців зависли депозити або взагалі були втрачені.

Отож, подорожуйте із задоволенням!

У рубриці Акції / Знижки ви знайдете багато гарячих пропозицій!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.