Як обрати палатку

Палатки і тенти

Вибір палатки потрібно здійснювати, враховуючи море дрібниць. І якщо досвідчений турист вже точно усвідомлює і знає, те що йому потрібно, то для новачка дуже легко заплутатися у   розмаїті моделей, що представлені на ринку. Але саме від вибору намету залежить якість і безпека відпочинку.

"Портативний дім" повинен забезпечувати достатній комфорт в поході, бути зручним і практичним. Тому, обираючи палатку, слід звертати увагу як на загальні питання, так і на всілякі дрібниці - будь-який недолік, допущений при покупці, може зіпсувати згодом все задоволення від походу.

Існуючі сьогодні намети можна розбити на кілька основних типів:

Кемпінгові намети призначені для створення довготривалого табору. Це прекрасне рішення для тривалого відпочинку на природі в якому беруть участь декілька осіб. Особливістю даних наметів є їх висока місткість, вони здатні забезпечити хороший рівень комфорту. Не дивно, що такі моделі мають дуже велику вагу,тому не підходять для використання у піших походах.

Трекінгові намети - це невеликі та легкі моделі створені для тривали велосипедних або піших походів. Вони не спроможні забезпечити такий ж хороший рівень комфорту, як кемпінгові, зате мають малу вагу і просто збираюся(розбираються).

Експедиційні - це намети що призначені для використання у дійсно суворих умовах: при подорожі у гори або ж для тривалих експедицій. Фішкою таких наметів є хороша стійкість до несприятливих умов, будь то вітер чи сніг. При цьому вони мають маленьку вагу та швидко збираються.

Існують ще й два допоміжних типу - тенти і намети для душу / туалету. Перші призначені для забезпечення лише самого елементарного захисту, наприклад, від сонячних променів або дощу, в деяких випадках ще й від комах. Тенти підходять тільки для коротких поїздок з метою відпочити на повітрі або для проведення різних заходів. Що ж стосується другого типу, то призначення його зрозуміло з назви.

Всі ці види палаток доступні у магазині groosha.ua/catalog/palatki_i_tenty/. Обравши палатку на Groosha.ua, ви точно не пошкодуєте, адже в асортименті є намети різних цінових категорійна та на будь-який смак.

Таким чином, перше з чого потрібно починати вибір палатки - визначитися, для чого саме ви будете її використовувати. Також, важливим фактором є те, коли саме ви будете її використовувати адже для кожної пори року є відповідний вид палатки (зимова, міжсезонна, літня). Та найкращим виходом буде попросити допомоги людину, яка досвідченна в справах, що повзяані з походами.

Інформація надана інтернет-магазином Groosha.ua. Гарного вам відпочинку!