Єгипет - найпопулярніший напрямок для відпочинку серед українців

Тури в Єгипет

Українці обирають саме Єгипет для відпочинку по причині низьких цін на путівки, гарного сервісу та теплої погоди цілий рік. Адже навіть взимку в Єгипті температура не падає нижче 20 градусів. Єгипет належить до недорогих курортів відпочинку не залежно від сезону. Популярними курортами вважаються Хургада та  Шарм-ель-Шейх. Туристичні агенції пропонують тури в Єгипет за вигідними цінами, часто навіть можна придбати гарячі путівки.

Хургада

Улюбленець туристів, курорт знаходиться на узбережжі Червоного моря. Сюди їдуть за враженнями від подорожі по кораловим острівцям та завдяки відомим піщаним пляжам. Хоча офіційна мова в Єгипті арабська, місцеві жителі вільно спілкуються англійською, або навіть російською. На курортах Хургади можна відпочивати як поодинці, так і всією сім’єю. Для сімейного відпочинку передбачено як розваги для дорослих, так і для дітей різного віку. Хто боїться пірнати глибоко під воду, є можливість спостерігати за підводним світом у найбільшому акваріумі країни - Red Sea Aquarium. В одному із готелів туристам пропонують відвідати шоу фонтанів.

Шарм-ель-Шейх

Немає жодного туристу, який би не знав назву Шарм-ель-Шейх. Це перший курорт в Єгипті на Червоному морі.  Знаходиться вздовж Синайського півострова. Найвідомішим місцем є Наама Бей, затока Синайського півострова. Сучасні готелі та пансіонати, потопають в дивовижній екзотичній рослинності, відомі своєю гостинністю. До уваги відпочиваючих в готелях передбачені зоні для відпочинку в басейнах, для жінок доступні всі види релаксу в спа-салонах. Більшість готелів працюють за системою харчування «все включено», что не може не радувати туристів.

Ель Гуна

Єгипетська Венеція – таку назву має Ель Гуна. Це рай для екзотичного відпочинку серед лагун та островів. Сполучають між собою всі готелі спеціальні катери. Що цікаво, так це спостереження за потонулими кораблями на глибині моря. В Ель Гуні розташований найбільший гольф-клуб, найкращий серед клубів Близького Сходу.  Перлиною Ель гуни є район Кафр. Побудований нещодавно, але із дотриманням всіх традиційних деталей єгипетської архітектури.

Нувейба

Східний курорт на узбережжі Синайського півострова Нувейба найкраще підходить для сімейних пар. Тут дуже тихо та комфортно, без зайвої метушні. Цей курорт славиться присутністю дельфінів на пляжах. Є спеціальні пляжі, де живе плем’я бедуїнів, які змогли приручити дельфінів. Туристи можуть замовити процедуру купання разом із дельфінами. Також гостям пропонується проїхатись до найближчих оазисів на джипах або верблюдах, щоб переконатись в неймовірній красі часточки зелені серед пустелі.