Будуємо з вигодою використовуючи піноблоки

Піноблок

Піноблоки beto - ідеальна заміна цегли, котрі використовується для будівництва несучих та внутрішніх стін. Застосовуються у житлових будинках, сучасних монолітно-каркасних, багатопрофільних спорудах. Також ідеально підходять для сільськогосподарських приміщень, гаражних об'єктах. Ознайомитися з продукцією та придбати піноблоки можна на офіційному сайті. Тотальною перевагою газоблоків та піноблоків є оптимально-низька ціна в порівнянні з конкурентами. Сумарна ціна витраченна на будівництво буде значно меншою, проте в якості на вищому рівні. Вигода варіюється в межах 10-25%. Важливою перевагою являються і швидкість та простота використаття, за рахунок чого термін будівельних робіт скорочуєтья на чверть, а то і більше.

До складу піноблоків входить - портландцемент, кварцевий пісок та вода. На данний момент кардинально набувають популярності саме ці будівельні матеріали, адже вважаються гідним матеріалом з використанням у широкій сфері та низькою ціновою політикою. Окремо, потрібно підкреслити тепло, шумо, вологостійкість. Такий варіант також буде ідеальний для забудовників з обмеженним бюджетом.

Газоблоки та піноблоки beto виготовляють із застосуванням струнної порізки та виключно на новому обладнанні. Це дає можливість точних геометричних розмірів та додаткової укладки на клейовий розчин з товщиною шва 2-3мм, що знижує термічний опір конструкції. Також варто зазначити, що способи виготовлення піноблоків відносяться до ряду екологічно-чистих матеріалів, котрі не мають властивості виділяти шкідливі речовини та є безпечними для людей. Більш детальну інформацію щодо покупки та доставки можна дізнатися телефоном з нашим консультантом. Не втрачайте свій час та економте разом з нами.