Каркасні будинки - чудове рішення для молодої сім'ї

Проекти каркасних будинків

Як говориться в народі, справжній чоловік за життя повинен посадити дерево, народити сина і побудувати будинок. Хоч і даний вислів передався до нас з давніх часів, але його актуальність аж ніяк не змінилася. Наразі більшість чоловіків без проблем виконують перші два пункти, а от з другим враховуючи нинішню ситуацію в країні виникають проблеми. Побудувати будинок, на жаль , залишається недосяжною мрією для більшості сімей України. На щастя, існує рішення цієї проблеми ним вже активно користуються мільйони жителів Європи та США - це каркасні будинки. Нове слово в будівництві житлових помешкань.

  Чому ж каркасні будинки надають шанс молодим сім'ям на здійснення мрії? Все просто ціна на таке житло в рази менша від класичних типів будинків і має дуже багато плюсів. Отже, не будемо гаяти часу і перейдімо до плюсів каркасних будинків:

 - Ну що ж, як було вище сказано найбільшим плюсом є низька ціна. Така доступність зумовлена тим, що зведення будівлі не потребує міцного фундаменту та для монтажу не потрібно наймати додаткову робочу силу.

 - Простота будівництва. Якщо дотримуватися чітких інструкцій та мати певні навички такий будинок можна звести і  власноруч.

 - Висока швидкість будівництва. Каркасні будинки будуються в дуже короткі терміни.

 - Легкість матеріалів. Матеріали з яких складається будинок настільки легкі що їх можна піднімати власними руками, що дозволяє з економити на технічних засобах підйому.

 - Стійкість. Хоч на перший погляд такі будівлі здаються "картонними", але насправді каркасні будинки здатні витримати не тільки деформації фундаменту, а й землетруси!

 - Хороший тепловий режим. У такому будинку тепло зимою і прохолодно влітку.

 - Економія на опаленні. В даній будові дуже добре зберігається тепло, що дає можливість економити вмикаючи опалення не на повну.

 - Чудова звукоізоляція. Такий ефект здобувається за рахунок шару утеплювача і додаткових шумо-ізоляційних матеріалів.

 - Відсутність усадки. З відсутністю усадки в щойно зведений будинок можна одразу вселятися та проводити внутрішні ремонтні роботи.

Щодо мінусів то вони є порівняно не значні і виникають тільки у випадку поганої обробки деревини. Тому рекомендуємо КарпатиБудКаркас - хороша якість деревини, виготовленої в Івано-Франківській області, чудово підходить для таких будинків. Компанія займається проектуванням каркасних будинків та їхньою побудовою. В асортименті будівель є як дорожчі котеджі, так і не дорогі дачні будиночки, сауни та дитячі майданчики. Якщо Ви ще роздумуєте над будівництвом, то хороший персонал КарпатиБудКаркас з радістю вам допоможе.