Магазин роботів-пилососів в Україні

Пилосос-робот для дому

Магазин роботів ТОВ «Хомробот» спеціалізується на продажі робототехніки для дому. Розумні, автономні машини поступово стають частиною нашого життя, так само, як колись мікрохвильовка, пральна машина-автомат. Головні критерії, за якими ми підбираємо товар - простота і надійність, доступний інтерфейс, висока якість збірки. Перш, ніж купити апарат, потрібно вибрати магазин роботів, де ціна на товар відповідає його якості.

Робот-пилосос зовні походить на круглий диск в діаметрі від 28 до 35 см, саме його невеликі розміри дозволяють виконувати прибирання навіть у важкодоступних місцях. Вага і розмір подобаються господаркам, але такі міні-розміри обмежують об'єм контейнера зі сміттям.

Верхня поверхня робота обладнена індикаторами, є ручка для транспортування. З боків є роз'єм для під'єднання зарядного пристрою, кнопки вкл / викл, що оберігає бампер з сенсором кордонів приміщення, знімний сміттєзбірник. Пересувається робот на 2-х колесах, кожне зі своїм двигуном. Пристрої для чищення, розміщені між колесами на днищі апарату - це щітка бічна обертається для збору пилу у важкодоступних місцях. Дві щітки для сміття великого, середнього розміру. Звернувшись за консультацією в наш магазин роботів, ви отримаєте саму вичерпну відповідь на будь-які питання з купівлі та експлуатації цих пристроїв.

Керують роботою робота спеціальні датчики:

• Датчик для пилу фіксує, наскільки забруднена поверхня, що очищається, сам стежить за режимом прибирання.

• Датчики торкання, допомагають пристрою не натикатися на перешкоди.

• Оптичні сенсори виявляють порожнечі, тим самим, виключаючи можливість падіння зі сходів.

Великий асортимент товарів вас порадує, якщо звернутися в магазин роботів. З безлічі моделей, який же пилосос вибрати? На пристрої є інформаційний дисплей, він вказує на те, коли закінчиться прибирання, рівень зарядки акумуляторної батарей. Пульт є необхідним і зручним доповненням до цього сучасному пристрою. Завдяки круглій формі, робот має можливість спостерігати за всім, що відбувається навколо, йому дуже легко визначити, де стіни, дверні прорізи, ніжки стільців, небезпечні сходинки.

Магазин техніки для будинку та басейну ТОВ «Хомробот» завжди радий зустрічі зі своїми клієнтами. Якщо у вас виникли якісь запитання, персонал магазину із радістю завжди надасть вичерпні відповіді в будь-який зручний для вас спосіб. Приємних покупок!