Худнемо правильно: поради рівненських спеціалістів

Наближення весни нагадує рівнянкам, що пора привести свою фігуру в порядок. Зазвичай жінки хочуть схуднути швидко. Особливо, коли одягають улюблені джинси, а вони не сходяться на талії. Отож, як позбутися зайвих кілограмів та стати стрункою - дізнавався сайт "ВСЕ".

 

Одним схуднути та повернути струнку фігуру вдається досить легко та надовго, інші ж досягають ідеальних параметрів лише тимчасово. Рівненський масажит Ігор Трофимчук розповідає, що за статистикою у кінці лютого значно зростає кількість придбаних абонементів у фітнес-зали та басейни. Проте останні не дають бажаного результату за короткий термін часу, а виглядати стрункою та позбутися зимового целюліту хочеться вже до середини березня. У такому випадку, на допомогу прийде масаж для живота та стегон проти целюліту.

Перед тим, як відправитися до масажиста, варто зрозуміти, що целюліт – не захворювання. Це стан підшкірної жирової клітковини, яка ззовні нагадує вигляд апельсинової шкірки, яку можна усунути за допомогою масажних процедур.

Як зазначають спеціалісти, після антицелюлітного масажу значно поліпшується кровообіг глибоких шарів шкіри та м’язів. А зробити антицелюлітний масаж можна у професійного рівненського масажиста Ігоря Миколайовича Трофимчука, кабінет якого знаходиться за адресою: вул. Соборна, 192, ТЦ «ЛІОН» 3 поверх, «Міленіум». Телефони: 45-44-49, (050) 677-02-16, (067) 266-38-83.

Проте, одного масажу не вистачить для ефективної боротьби проти зайвої ваги. Велику роль у процесі схуднення грає правильне харчування. Багато людей переконані, що швидкий темп сучасного життя не дає змоги правильно харчуватись. Через брак часу більшість людей харчуються у фаст-фудах або сухим перекусом у вигляді бутербродів чи навіть чіпсами та сухариками. Після чого і виникають проблеми зі здоров’ям та ожиріння.

У  компанії "NSP" зазначають, що дана проблема не є катастрофічною та має вирішення – спеціальну програму по корекції ваги.

- Ця програма  стала результатом співпраці компанії NSP з американським фахівцем в області нутриціології (наука про харчування) лікарем-дієтологом Стейсі Белл. Розроблена програма на основі новітніх наукових досліджень. Вона сприяє набуттю навичок до здорового харчування, забезпечує плавне і стабільне зниження ваги, стійкі та  довготривалі результати, - розповідає представник компанії "NSP" у Рівному Інна.

Основні принципи Програми Корекції Ваги від "NSP":

ПРОДУКТИ NSP ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ВАГИ
Ефективний комплекс продуктів, який допоможе Вам досягти нормальної ваги і підтримувати її в подальшому, а також очистити та оздоровити організм, поповнивши його життєво важливими мікроелементами.

ПЛАН ХАРЧУВАННЯ ESSENTIAL FOODS

Нескладний щоденний план харчування, який забезпечить Ваш раціон необхідними поживними речовинами і дозволить уникнути почуття голоду.

ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ

60 хвилин інтенсивних фізичних навантажень щодня.

Як зазначає представник компанії "NSP" у Рівному Інна, у нашому місті можна абсолютно безкоштовно дізнатися свої ідеальні параметри, пройшовши тестування на японському аналізаторі. Зокрема, точну вагу, відсотковий склад води в організмі та склад жирової маси, біологічний вік тощо.

За результатами тестування відвідувачам розкажуть, як використовувати ці дані для контролю стану вашого організму. А також будуть надані рекомендації з питань зниження ваги, контролю ваги або набору м'язевої маси.

Записатися на консультацію можна за телефоном: (068) 04-68-400 або (066) 09-84-845.

Ще одним варіантом для ефективного схуднення є заняття східними танцями. Завдяки танцю живота, тіло стане струнким за досить короткий термін занять.

Про користь цих танців можна говорити багато. Недарма на Сході дівчаток з малого віку вчать танцю живота: комбінації рухів спрямовані на тренування черевних м'язів і зміцнення органів малого таза, що служить прекрасною передумовою для вдалих пологів. Якщо хочете підтягнути м'язи талії, зміцнити груди і м'язи спини - сміливо вирушайте на заняття зі східних танців, адже крім користі вони приносять справжнє задоволення.

Східні танці – "Bally Dance" пропонують додаткові та групові заняття в центрі Рівного - бізнес-центр "ЛІОН"  3 поверх, танцювальна студія. До занять запрошуються різні вікові групи:

- Baby від 3- 5 роки

- Діти від 6-11 років

- Юніори від 12-17 років

- Дорослі від 18 років і старше

Усі бажаючі розпочати навчання у школі східних танців можуть обрати для себе зручний розклад занять - зранку або ввечері. На початку березня розпочинаються заняття для початківців.

Отримати додаткову інформацію про заняття східними танціями, завдяки яким ваше тіло набуде спокусливих форм та додасть сил і здоров'я можна за телефоном: (096)148-93-66 (Анна-Марія Москалець).

На правах реклами