Як журналісти гостювали у рівненського народного цілителя

Говорять, що Всевишній допомагає нужденним через руки цілителів. Вони ж у свою чергу допомагають всім,  хто до них звертається. Цілителі не роблять собі реклами, їх самі знаходять. І як свідчить досвід, вони - це справді люди із великої літери, точніше - лікарі.

Мало хто знає, поблизу Рівного у селі Порозове живе народний цілитель — Віталій Марциновський. Односельчани називають його лікарем від Бога, адже він поставив "на ноги" багато людей, які вже встигли зневіритися у традиційній медицині. Сайт «ВСЕ» вирішив познайомитися із рівненським цілителем.

Оселя цілителя Віталія Марциновського зовні мало чим відрізняється від інших будинків села. Невелика хатинка, яка ховається за ошатними туями та нагадує з вигляду казкову рукавичку, маленький колодязь із хрестом на пластиковому накритті. Однак, вже за декілька хвилин розумієш, що тут мешкає непересічна людина.  

Господар та народний цілитель Віталій Марциновський привітно зустрічає гостей: 

- Доброго дня, добрі люди! 

- Доброго дня! Чи не помилилися ми будинком, у цьому будинку мешкає цілитель Віталій Григорович?

-   У цьому. Проходьте до будинку, мабуть не просто Ви до мене завітали, - запросив нас чоловік до своєї оселі.

Помешкання народного цілителя дивує одразу з порогу. Двері з написом "Рукавичка", ведуть до невеликої кімнати.

- Тут всього 10 квадратних метрів, - пояснив господар. - Ви не дивуйтеся, що наша «рукавичка» така маленька. На те вона і «рукавичка». Кімната невелика, але дуже містка. А головне - функціональна.  Я зараз вам проведу екскурсію домом і ви у цьому самі переконаєтеся.

У десяти квадратних метрах сім’я Марциновських зуміла вмістити те, що інші не зможуть у двоповерховому будинку. Це і дубова бочка для фітопроцедур, душова кабінка, кухня, ліжко, шафа, велика кількість містичних дзеркал та стільців. Всі речі функціонально розкладаються-складаються. Ось декілька фото із «рукавички»:

На фото: маленька кухонька сім'ї Марциновських

- Віталій Григорович, люди говорять, що Ви – справжній цілитель. Це правда? 

- Так, це правда, - посміхнувся чоловік та запропонував нам присісти. Через хвилину стало зрозуміло, розмова буде довгою та цікавою.

На фото: Всі речі у домі цілителя виключно із натурального дерева

- Розкажіть будь ласка нашим читачам, коли саме Ви зрозуміли, що маєте дар зцілення? 

- Якось проходив повз трансформаторну будку, зупинився за кілька метрів та відчув, ніби крізь мене проходить струм. Відтоді я відчуваю тепло у руках, завдяки якому й лікую людей, - розповідає журналістам сайту «ВСЕ» рівненський цілитель. – Річ у тому, що коли до мене звертаються по допомогу, через моє тіло ніби проходить чужий біль. Якщо, скажімо, у когось хворі коліна, я дізнаюсь про це через появу болю саме у моїх колінах. Мені навіть не потрібно, щоб людина розповідала про свої хвороби, я сам усе відчуваю.

- Ви такою лікуєте людей фітопроцедурами. Розкажіть, в чому секрет?

- Людей я лікую не лише масажами, більше молитвою. Крім того, заряджаю воду – вона допомагає організму хворого подолати недугу. Також, чудового лікувального ефекту можна домогтися, використовуючи дубову бочку для фітопроцедур (висота бочки – півтора метра – прим. автора). Тривалість процедури щонайбільше 40 хвилин, після чого людина має відпочити в полотняному мішку 2-2,5 години.

На фото: дубова бочка для фітопроцедур

- І хвороби відступають?

- Якось до мене привели семирічного хлопчика, дитині тоді мали вирізати нирку. Я дав йому заряджений молитвою напій, порадив рідним читати молитви. Через два тижні на повторному ультразвуковому дослідженні лікарі були приємно  шоковані результатом. Операцію - скасували. Зараз йому 17, його нирки – абсолютно здорові.

А ще пригадую, як звернулася до мене 64-річна жінка. У неї був цукровий діабет, грибок поз’їдав нігті на руках і ногах (ніяке лікування не давало результату), а ще важила вона близько ста кілокрам (при зрості 164 сантиметри). Через рік аналіз крові на цукор показав чотири одиниці, у неї зник грибок, вона скинула зайві 40 кілограм, - пригадує Віталій Марциновський.

На фото: вхід до землянки (один із елементів лікувальних процедур)

- Розкажіть, а завдяки чому таке стається?

- Найважливіше у процесі одужання – гармонія між серцем духом та тілом. Зрозумійте, хвороби не з’являються просто так, і традиційна медицина часто не може пояснити ту чи іншу хворобу.

Поясню: при знайомстві з новим пацієнтом, багато розпитую про його характер, а також риси характеру його батьків. Це має чи не вирішальне значення, адже хвороба починається із гріховних вад. Це злість, ненависть, жадібність. Потрібно працювати над собою. Так можна позбутися навіть артрозу, фібріому матки, кісту, хвороб хребта.

Одним з основних правил є розуміння того, що наше здоров’я залежить від нашого внутрішнього стану, від того, які ми люди. Наприклад, коли чоловік і жінка сваряться, вони мають розуміи, що це так просто не минеться. Бо в результаті потерпають парні органи: нирки, очі, яєчники.

Крім того, своїм пацієнтам я раджу проходити очищення шлунку й кишківника. Але рекомендації стосовно цього добираю залежно від кожного конкретного випадку.

- Ви допомагаєте багатьом людям. А як самому виходить залишатися у чудовій формі? У свої 55 років Ви виглядаєте значно молодше. У чому секрет?

- Можу запевнити, що маю на 100 відсотків добре фізичне і духовне здоров’я. Я не просто подолав свої проблеми, але й віднайшов нові можливості свого організму. Цьогоріч я без верхнього одягу вийшов на 22-градусний мороз та обпікаючий тіло вітер та пробув на ньому певний час. Коли зайшов до хати, через десять хвилин всі відчуття минулися і мій нормальний стан відновився. Це свідчить про те, що здорова людина може подолати будь-які випробування.

Я хочу порадити усім рівнянам якомога більше ходити та привчити свій організм до води. За день необхідно випивати два літри чистої води, щоб не загущувалася кров. Окрім того, варто відмовитися від м’яса та яєць. Повірте, організм людини може черпати всі потрібні йому речовини з рослинної їжі. І пам’ятайте головне найгірше – втрата зв’язку із нашим Творцем. Через це і з’являються проблеми із здоров’ям – як фізичним, так і психічним.

Подружжя Марциновських заспівало також декілька українських пісень

Під кінець зустрічі рівненський цілитель Віталій разом зі своєю дружиною Наталкою провели коротку екскурсію і своїм подвір’ям. Як виявилося, подружжя планує будувати Всеясвєтний центр по сціленню та очищенню людини "Білий янгол", де буде надаватися благодійна допомога всім, хто потребує допомоги. Наразі відбуваються перші етапи на шляху масштабного будівництва. Отож, бажаємо їм успіхів та Божого благословіння у всіх починаннях.

Цілитель Віталій Марциновський зазначив, якщо комусь необхідна допомога, може телефонувати йому у будь-який час за телефонами: 063-83-67-323 або 063-69-93-513.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.