Чому набрякають ноги?

Набряки ніг не лише неестетичні, але й надзвичайно шкідливі для здоров'я. Серед найбільш частих причин виникнення набряків ніг надмірна перевтома, неправильно підібране взуття, зловживання соленою їжею, алкоголем або водою чи іншими напоями.

Найчастіше набряки ніг виникають у період вагітності або ж перед місячними. Також вони можуть з'являтись під час прийому гормональних препаратів,при проблемах з щитовидною залозою, при варикозі та серцевій недостатності.

Для того, щоб виявити причину виникнення набряків слід звернутись до лікаря, це може бути кардіолог, флеболог або терапевт. Ці спеціалісти допоможуть виявити порушення у роботу організму, яке є причиною утворення набряків.

Щоб позбутись набряків слід зайняти горизонтальне положення, також можна відпарити ноги у воді з сіллю, проте під час вагітності даний метод використовувати не можна.

Також слід обмежити вживання соленої їжі, кави та чаю. Особливо слід обмежити вживання цих продуктів з наближенням ночі. Частіше робіть зарядку для ніг та масаж.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.