Як рівнянам створюють голівудську посмішку

Чарівна білосніжна посмішка – це запорука гарного настрою та впевненості в собі. Мистецтва гарно та правильно посміхатися навчають навіть на спеціальних уроках з етикету. Однак, як би ви не навчалися посміхатися правильно, якщо хворі зуби, ніяка посмішка не додасть краси обличчю. Тому сайт «ВСЕ» спільно із рівненськими стоматологічними клініками відкриває секрети, як зробити посмішку здоровою та білосніжною.

Найбільш повноцінний захист від зубних захворювань – це розумна профілактика. Тому знати про правильний догляд за зубами повинен кожен, хто хоче тішити оточуючих чарівною посмішкою. Такої ж думки притримуються і у стоматологічному кабінеті «Медіан», що знаходиться за адресою: вул. Соборна, БОС 68.

- У нашому стоматологічному кабінеті ми завжди надаємо пацієнтам безкоштовні консультації щодо догляду за зубами, - розповідає лікар Василь Кричфалушій. – Хочеться донести кожному, правильний щоденний догляд за зубами є таким же необхідним, як потреба у сніданку чи вечері. Для кращого засвоєння порад, консультації у «Медіані» відбуваються у демонстраційні формі, із залученням макетів та комп’ютерних засобів.

У наш час, ніде не навчають правил належного догляду за ротовою порожниною – ні в садочку, ні в школі, ані в університетах. Тому цим мають зайнятися батьки, адже діти завжди повторюють все за мамою чи за татом. Зазвичай малята не розуміють для чого чистити зубки і сприймають цей процес, як звичайну розвагу. Завітайте до «Медіану» та дізнайтеся, як правильно користуватися зубною щіткою та ниткою, які є методи очищення язика та різновиди зубних еліксирів та багато чого цікавого. Не лінуємося та навчаємося доглядати за ротовою порожниною правильно разом із стоматологічним кабінетом «Медіан».

Із розвитком естетичної стоматології багато рівнян обирають не лише здорові, але й красиві зуби, – стверджують у стоматології «РеСтома». – Перше, що при спілкуванні кидається в очі – це «колір посмішки». Саме тому сучасна стоматологія пропонує багато варіантів для того, щоб досягнути «голлівудських параметрів» . Найпоширеніші з них – звичайне та хімічне відбілювання. Ця процедура має, як свої плюси, так і мінуси. Отож, про все варто розповісти по-порядку.

За словами лікаря-стоматолога Володимира Власюка, відбілювання проводять виключно на здорових зубах, тому спочатку необхідно, як кажуть, привести до ладу усі 32. Зокрема, варто зайнятися професійною чисткою зубів, яка складається із кількох етапів:

- зняття під’ясневого зубного каменя

- зняття над’ясневого зубного каменя

- зняття нальоту з кореневої частини зубів

Лише після цього можна перейти до професійного відбілювання зубів. Ця процедура проводиться в кабінеті стоматолога з використанням спеціальної апаратури і розчинів з високою концентрацією відбілюючих компонентів. При цьому якість відбілювання залежить від професіоналізму стоматолога, індивідуальних особливостей зубів пацієнта і дотримання пацієнтом всіх правил догляду за зубами.

У Рівному професійним відбілюванням зубів займається стоматологія «РеСтома». Стоматологи проводять процес відбілювання двома способами: хімічним та механічним. Перший спосіб передбачає відбілювання зубів розчином перекису карбаміду різної концентрації (3-15%) залежно від початкового кольору. Результат такої процедури цілком залежить від побажань і платоспроможності клієнта, виконується відбілювання системою «Beyond tooth Whitening».

Іншим способом вибілювання є механічне (більш безпечне).  Це дуже ефективна гігієнічна процедура по видаленню зубного каменю та нальоту, яка виконується за допомогою «Kavo.Pental Excellence». У ній використовують подання струменя води під тиском з концентрацією соди або ультразвукового сканера. Емаль при цьому не страждає. Проте, якщо на зубах є відламування, подряпини, у пацієнта особлива чутливість до перепадів тиску або води, то краще б зробити місцеву анестезію для того, щоб не виникали неприємні відчуття.

Наші контакти:
м. Рівне, вул. Степана Бандери, 65

(0362) 23-19-27

(066) 808-66-11

restoma@gmail.com

Останніми роками все більша кількість рівнян цікавиться консервативними стоматологічними технологіям,  які поліпшують зовнішній вигляд та здоров'я зубів. Як зазначають стоматологи, такі методи відбілювання зубів орієнтовані на збільшення яскравості зубного ряду без механічного пошкодження структури самого зуба. Серед рівненських пацієнтів популярним способом є професійна гігієна зубів, яка здатна видалити зубний наліт, а також забезпечити ретельне очищення міжзубних проміжків.

- Серед факторів, які впливають на естетичність та привабливість ротової порожнини є колір зубів, - розповідає відомий рівненський стоматолог Олег Ничипорчук. - Повернення природного світлого кольору за рахунок механічного та хімічного видалення поверхневого пігментованого нальоту, прийнято називати відбілюванням зубів. Однак зазначу , що застосування методів зняття нальоту з використанням повітряно- водно- порошкової технології «Air- flow» насправді не є істинним відбілюванням зубів і є лише допоміжною гігієнічною процедурою. Вона повертає зубам їх істинний колір, не більше. Як результат, після професійної гігієни зубів із «Air- flow» збільшується кількість відбиваного світла і зуби стають світлішими.

У стоматології "West Med Service" рекомендують проводити таку процедуру два рази на рік. А якщо конкретизувати, то послуга «Air- Flow» найкраще підходить для:

- видалення пігментації та нальоту з зубів

- своєчасної профілактики пародонтозу

- підготовка зубів перед клінічним та домашнім відбілюванням

- видалення пігменту після зняття брекет-системи (так звані - замочки, «зірочки»)

- Велику роль в пігментації відіграє вживання кави, чаю, а особливо куріння і червоне вино. Чорні плями на зубах можна видалити звичайним апаратом або ж піскоструминим апаратом, які обробляють поверхню зуба струменем повітря та води з абразивом, в якості якого використовується бікарбонат натрію - харчова сода, які видаляють зовнішній пігмент. При цьому пошкодження емалі не відбувається і залишається красива, чиста усмішка, - зазначає Олег Ничипорук.

Окрім того, у стоматології "WMS" Ничипорчука Олега, кожен отримає якісну і професійну стоматологічну допомогу. "West Med Service" пропонує всі види послуг, як для дорослих так і для малечі. Знаходиться стоматологія за адресою: вул. Романа Шухевича, 18є, та має наступні контактні телефони: (097) 39-37-992 або (0362) 43-29-95.

На правах реклами

Коментарі

Газеті треба гроші :)

Відразу під матеріалом :-)

А де написано, що матеріал розміщено на правах реклами?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.