"Мать и дитя" відкрили двері материнства для рівненських родин

Кожна п’ята українська родина не може мати дитину. Показник безпліддя наближається до 20%. Не є виключенням і рівненські подружжя.

 

 

 

 

 

Медичний центр «Мать и дитя» використовує у медичній практиці новітні методики та технології, які ще кілька років тому були неможливими. Протягом існування центру, завдяки методу екстракорпорального запліднення народились тисячі здорових малюків.

«Мать и дитя» - один із провідних медичних закладів, який здійснює лікування безпліддя допоміжними репродуктивними технологіями. Лікування у медичному центрі розпочинається з обстеження подружжя. Враховуючи вік та стан здоров’я, лікарі розробляють індивідуальну програму лікування, завдяки якій подружжя отримує бажану вагітність і здорового малюка.

- Ми допомагаємо поставити діагноз, адже дуже часто жінки звертаються до нас, не знаючи причини, чому вони не можуть завагітніти. Ми впевнені, що безпліддя – не вирок. Підтримуючи своїх пацієнтів, ми проводимо ряд соціальних заходів, а також зберігаємо лояльні ціни на послуги у складних для країни умовах, - розповіла доктор медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог, генеральний директор мережі медичних центрів «Мать и дитя» Наталія Данкович.

«Відкриті двері материнства» – соціальна ініціатива, яка спрямована на цільову консультативну допомогу та підтримку пацієнтів у регіонах України. В рамках цієї ініціативи, кваліфіковані лікарі надають безкоштовні консультації репродуктолога та консультації он-лайн у мережі Інтернет, проводять «Дні відкритих дверей» та засідання «Дискусійного клубу», а також співпрацюють із лікарями в регіонах та інформують про нові тенденції в репродуктивній медицині.

Лікарі також наголошують, що важливо вчасно звертатись до лікарів та планувати сім’ю.

- Найбільша проблема – це проблема вікова. Жінки після 40 років, які ще не відчули себе у ролі матері, приходять у наш центр і — тоді потрібно використовувати особливі методики, перевіряти можливість народження генетично здорової дитини і витратити матеріальні зусилля, щоб завагітніти. Також є велика проблема розвитку таких ембріонів. Після 44 років жінка не зможе завагітніти зі своїми яйцеклітинами, - розповіла Наталія Данкович.

Існує також можливість наперед подбати про народження дитини за допомогою екстракорпорального запліднення:

- Все має бути вчасно, але є жінки, які не можуть собі дозволити народжувати у 25-26 років,  тому що вони повинні досягти соціальних висот, і багато з них відкладають материнство на пізній час. Вони мають на це право. Але при цьому процес старіння організму не зупиняється. Тому жінка може у 27 чи 28 років заморозити свою яйцеклітину, яка зберігатиметься у медцентрі до того часу, коли жінка захоче мати дитину. Тобто жінка може народити таку ж здорову дитину, яку б вона могла народити у 25 років, - розповідає акушер-гінеколог, репродуктолог медичного центру «Мать и дитя» Віра Воробей-Віховська.

Лікарі медичного центру переконують, що діти народжуються здоровими та схожими на своїх батьків.

- Спостерігаючи за дітьми, які народились внаслідок екстракорпорального запліднення (запліднення поза організмом жінки, - авт.), вони генетично схожі на своїх батьків. Так як ці діти дуже бажані, і батьки доклали багато зусиль, щоб діти народились, тому вони виростають дуже розумними та розвиненими. Хоча й існує багато психологічних бар’єрів, коли або жінка не готова до запліднення, або чоловік не сприймає таку методику,- розповідає Наталія Данкович.

У 2013 році у медичному центрі було проведено близько 1800 циклів екстракорпорального дослідження, а з Рівного та Рівненської області за консультацією звернулося 300 пар.

Сайт медичного центру: mdclinics.com.ua

Номер телефону інформаційного центру (044)2513251.

На правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.