Нарощені вії рівнянок: де закінчується краса?

Прагнучи бути красивими та неперевершеними жінки йдуть на різні жертви та без зайвих сумнівів готові віддати всі гроші. Щомісячні відвідини перукарень, соляріїв та салонів краси стали для рівнянок вже звичною справою. Останнім часом до спису "відвідати обов'язково" додався ще один пункт "наростити вії у лешмейкера". Мода на нарощення вій спричинена нав'язливою західною рекламою довгих та пишних вій. Тому, крокуючи в одну ногу із модою, рівнянки масово йдуть до салонів краси, аби штучно зробити очі виразними та наростити вії. Не зупиняють їх ані високі ціни на послуги, ні сумнівна кваліфікація майстра, ані можливі наслідки таких процедур. Чим може зашкодити таке нарощення і чому штучні вії стали такими популярними дізнавалася і кореспондент сайту "ВСЕ".

У Рівному попит на штучні вії стрімко зростає. Аматори "не сплять".

– Зараз кількість бажаючих наростити вії щодня зростає, - каже майстер Олена, яка вже шість років займається нарощенням вій у місцевому салоні краси. – Не звертаючи увагу на відносно високу вартість процедури, рівнянки погоджуються на неї. І, зазвичай, задоволені результатом. Але останніми роками поряд з кваліфікованими майстрами-візажистами, нарощуванням вій підробляють на життя й аматори. Такі люди у домашніх умовах самостійно навчилися накладати штучні вії. Як показує практика вони зазвичай працюють вдома і їхні послуги вартують дешевше, аніж у салоні. Але яка якість таких послуг? Матеріали аматори купують дешеві, та й якість роботи, яка виросла із самонавчання, мабуть не те, чого очікує клієнт. 

На фото: приклад нарощування вій у домашніх умовах

P.S. Ціни на нарощення вій у рівненських салонах краси:

  • Стандартне нарощування - 250-300 гривень
  • Об'ємне нарощування - 300-380 гривень
  • Корекція - 200 гривень
  • Зміна кольору та декор - від 100 гривень
  • Біозавивка вій - від 200 гривень
  • Декоративні камінчики - 10 гривень за 1 шт.

Мода на виразний погляд та довгі вії впливала не лише на сучасних жінок. Бажанням зробити погляд більш виразним марили ще у далекому минулому, коли про косметичні засоби можна було лише мріяти. Прекрасна половина людства шукала методи нафарбувати очі підручними матеріалами, зазвичай - шматочками вугілля. Пізніше вигадали косметичні олівці із чорним стержнем, але і вони не були зручними. Лише на початку ХХ століття, у Голівуді, актриси, винайшли перший прототип штучних вій. Насправді, це були не зовсім вії, а прикріплена до звичайної нитки чорна бахрома, яку приклеювали до повік. Самі ж актриси розповідали, що це була громіздка, зовсім незручна конструкція: накладні псевдовії трималися недовго, та викликали алергічну реакцію. Звичайно, зі сцени такі війки ефект на глядачів справляли неймовірний, але наслідки були різними. Тому вже розпочинаючи із XX століття працівники косметичної індустрії направили всі сили, аби зробити штучні вії більш зручними та доступними.

– Сучасні накладні вії набагато безпечніші, аніж ті, які використовували ще століття тому, - зазначає майстер із нарощення вій Галина (салон "VASANTA-SPA). - Зараз ми використовуємо штучні або натуральні ворсинки (або невеликі жмутики з них), які за довжиною та формою схожі на справжні вії. Залежно від особистих вподобань клієнтки, форми ока, обличчя та стану власних вій підбирається розмір вій, та їх довжина.

На фото: процес нарощення вій (технологія, коли до однієї своєї війки приклеюються дві штучних)

Як розповіла майстер Галина, вії приклеюють спеціальним клеєм або смолою до повік: якщо процедуру провели правильно, то відрізнити штучні вії від справжніх майже неможливо. Якщо ж майстер не є компетентним, або ж не правильно виконає нарощення, вії за певний час виглядатимуть так:

Загалом нарощування вій триває не менше трьох години, а триматимуться вони до місяця, але якщо дотримуватись певних правил.

– Накладні вії є справою делікатною, тому терти очі або спати, притулившись обличчям до подушки, не бажано. Також не рекомендують зволожувати повіки олією та користуватися жирним кремом, адже вони розчиняють клей та пишні вії можуть відпасти навіть за декілька годин після цієї процедури. І найголовніше - варто робити корекцію вчасно, інакше нарощені вії будуть відлітати разом із своїми, - розповідає Галина.

Як показує практика, якщо дуже виразні очі потрібні лише для однієї події, то зручніше зробити просто накладні вії, які протримаються лише один день. Та й, вартуватимуть вони щонайменше вдвічі дешевше, відповідно й очі потерпатимуть від впливу штучних речовин набагато менше. Хоча у літній період, жінкам із нарощеними віями буде надзвичайно зручно: не доведеться використовувати туш та, плаватючи у морі хвилюватися, щоб "нічого не потекло".

Чи нарощувати вії? Погляд лікаря.

Безпечність накладних вій безспосередньо залежить від матеріалів, з яких їх виготовлено. Натуральні вії, зроблені з шерсті норки є дорожчими, втім, вони є гіпоалергенними. Клей, яким прикріплюють вії, також має бути на натуральній основі, оскільки він торкається чутливої шкіри повік.

Зателефонувавши до рівненських майстрів, сайт "ВСЕ" дізнався, що при нарощенні найчастіше використовують клей з каучуку або інших природних смол, які за своєю природою рідко викликають подразнення. Кожен клієнт перед процедурою нарощення має право попросити у майстра накласти декілька штучних вій та походити з ними добу: якщо алергії немає, то можна сміливо продовжити нарощування.

За словами рівненського лікаря-офтальмоолога Наталії Кулаковської вирішувати, нарощувати чи ні штучні вії, потрібно ретельно.

– Хоча майстри й запевняють, що протипоказань для цієї процедури майже немає, це не зовсім так. Не бажано робити нарощування вій алергікам, а також людям, які часто страждають на захворювання очей. Зокрема, різноманітні кон'юнктивіти, надмірне виділення сліз, запалення слизистої оболонки ока, набряки тощо. Людям, які не мають захворювань ока, протипоказань щодо нарощення немає, головне, щоб майстер використовував якісний клей, який не викликає алергічних реакцій, - зазначила Наталія Кулаковська.

На фото: приклад використання неякісного клею

Ідентичні питання відносно якості клею обговорюють і на жіночих форумах. Неякісна клейова основа пагубно впливає не лише на нарощені війки, а й на власні вії клієнтки. Як результат - випадають абсолютно всі вії, і то тоді вже точно нарощення не врятує.

Схожі відгуки можна почути і від рівнянок. Кореспондент сайту "ВСЕ" зустрілася із рівнянкою, яка нарощувала вії впродовж трьох років. Ось, що вона розповіла:

- Нарощувала вії три роки. Між корекціями робила перерву на один тиждень та знімала нарощені вії. Надзвичайно подобалося, оскільки така процедура допомагає зробити погляд гарним та ефектним. Хоча багато що залежить від майстра та його техніки, - розповідає рівнянка Алевтина Кляповська. - Нарощувала війки із натуральної норки, але яким би все якісним не було - все одно є і мінуси. Ось уже рік, як я не нарощую вії, а відновити гарний вигляд своїх важко. Зараз щодня намащую їх рециновою олією та чекаю на відновлення. 

Але якщо Ви все ж зважилися нарощувати вії, варто звернути увагу, чи охайний майстер, як облаштоване його робоче місце, поцікавитися у нього, чи дезінфікує він інструменти після попереднього клієнта тощо. Справа в тому, що навіть якщо спеціаліст використовує найкращі матеріали, він  може занести на слизову оболонку ока інфекцію, тоді може виникнути запалення, лікуватися від якого потрібно довго.

Чи варто нарощувати вії?..

"За"

1. Нарощені вії роблять очі виразними, для цього навіть не потрібно фарбувати їх. Це економить час та косметичні засоби. Якщо майстер використовує клей чорного кольору, не потрібно навіть підводити очі олівцем.

2. Якщо вії якісні, то вони можуть триматися досить довго, витримувати різноманітні екстремальні умови: ультрафіолет, купання у басейні, сауну, спортивні тренування тощо.

3. Майже всі матеріали, які зараз використовують для нарощування вій, позиціонують як гіпоалергенні, а також такі, які не мають запаху. Тож вони не повинні зашкодити здоров'ю людини.

4. Широкий асортимент штучних вій дозволяє змінювати образ, коригувати форму ока тощо.

5. Правильно підібрані вії не мають ефекту "театральності", а виглядають цілком природно.

"Проти"

1. Витрати на нарощування вій та корекцію значні, тож економія на косметиці, якої під час їхнього використання майже не потрібно, досить відносна.

2. Неякісні матеріали можуть спричинити алергічну реакцію.

3. Протипоказання до нарощування вій мають алергіки, ті, хто страждає на гострі або хронічні захворювання очей або слизової оболонки.

4. Є ризик, що майстер під час здійснення нарощування може занести інфекцію в око.

5. Якщо робити нарощування у кваліфікованого майстра, воно обійдеться досить дорого.

Як бачимо, "за" та "проти" мають однакову вагу. Особисто я нарощувала вії приблизно два роки поспіль. Варіації нарощення були найрізноманітнішими: кольорові вії, "кутикове нарощення" у стилі 3D, багато стразів та блискіток. Звичайно, все штучне не є корисним, але ж краса "вимагає жертв", як говорив класик... Тому радити щось чи відговорювати не буду, просто своїм матеріалом надаю ще один привід для роздумів.

 

P.S. А, які теми для обговорення у рубриці "Здоров'я" хотіли б Ви побачити? Надсилайте пропозиції на редакційну скриньку: vserivne@gmail.com та читаємо на улюбленому сайті те, що цікавить!

 

 

Коментарі

Можно вести бесконечные дискуссии на тему " стоит ли наращивать ресницы?", а девушки все равно будут стремиться сделать свои глаза более выразительными любыми способами! И тут главное не отметать на корню все, а просто подойти с умом и доверить свое лицо профессионалам. Вот я долго выбирала, что же мне нужно и где это лучше сделать, а когда была в Киеве в гостях - то меня отвели в студию перманентного макияжа Натальи Узарской. Так в результате я не только ресницы нарастила, а еще и татуаж век сделала: http://www.uzarska.com.ua/#!tatuglaza/gqd37 - это подчеркнуло форму глаз, визуально их увеличило и освободило меня от необходимости делать ежедневный макияж!

Якими ліками слід користуватись,коли вже виникла алергічна реакція ока на нарощенні вії?

олія то рицинова а не рецинова)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.