Якісна стоматологія у Рівному: якою вона має бути?

Ось, уже впродовж 12 років стоматологічна клініка "Стоматологія" здійснює лікування і протезування зубів в місті Рівне. За ці роки у "Стоматології" у декілька разів розширився штат співробітників, збільшилась кількість постійних клієнтів та запрацював один на усе Рівне апарат – томограф, який дозволив ще якісніше надавати послуги кожному пацієнту. Неможна не відзначити, що всі види стоматологічних робіт виконуються лікарями вищої категорії. І, звичайно, всі види послуг ліцензовані. Стоматологічна клініка "Стоматологія" пропонує доступні ціни та індивідуальний підхід. Так це чи ні – дізнавалася кореспондент сайту "ВСЕ".

Якісна стоматологія – наша візитка

Як зазначають у "Стоматології", довіра клієнтів – це найцініше, що є у їхній клініці. І для того, щоб виправдати її, фахівці закладу регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації як у нашій країні, так і за її межами. Весь час підвищуючи рівень своїх знань лікарський персонал закладу став одним із найпопулярніших серед пацієнтів. Адже найкраща реклама – це вдячні та позитивні відгуки рівнян. Ось, що можна почути від клієнтів, які знаходяться у черзі до лікаря:

"У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, роботу яких вже змогли по достоїнству оцінити не лише рівняни, а й відомі політики міста та народні депутати."

"Стоматологічна клініка надає всілякі види допомоги – терапевтичне лікування, хірургічні послуги, протезування зубів, виправлення прикусу, імплантацію та гігієнічні заходи; під час роботи лікарі використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта і гарантують високу якість роботи."

"Цінова політика на лікування повністю відповідає його якості."

"Зручне розташування стоматклініки дозволяє швидко доїхати майже з будь-якого мікрорайону міста."

– У нашій "Стоматології" сьогодні ведуть прийом одні із найкращих лікарів-стоматологів, працюють медсестри, санітарки, бухгалтер, адміністратор. Замість одного старенького стоматологічного крісла – чотири нових. Уся апаратура в закладі – новісінька, доставлена в Рівне напряму з італійського заводу, – проводячи кореспонденту сайту "ВСЕ" екскурсію стоматкабінетом розповів власник закладу, лікар-стоматолог Леонід Бовтун.

Спектр стоматологічних послуг

– Звертаючись за стоматологічною допомогою в "Стоматологію", Ви можете бути впевнені, що вибрали кращих у своїй справі. І не важливо, звернулися Ви до неї бажаючи відбілити зуби, виправити прикус, усунути карієс або просто поставити зубний імплантат, адже з Вами працюватиме фахівець своєї справи. У клініці допоможуть здійснити будь-які Ваші побажання і докладуть всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені виконаною роботою, – привітно зазначили на рецепшені медсестри.

Цікаво, що історія стоматологічної клініки "Стоматологія" розпочалася ще більше десяти років тому. І розпочалося все із маленької двадцятиквадратної кімнатки:

– Кімната була розміром всього 20 квадратних метрів, – пригадує Леонід Бовтун. – У ній було єдине стоматологічне крісло, не було дорогого ремонту, але люди приходили до нас, незважаючи на скромний інтер'єр. Адже до відкриття приватного прийому в мене вже були постійні пацієнти, які до сьогоднішнього дня не зраджують нашому закладу. Люди, які були задоволені якістю обслуговування, радили наш кабінет своїм знайомим. А пацієнти, задоволені лікуванням, – це найкраще визнання для лікаря.

На сьогоднішній день стоматологічна клініка "Стоматологія" надає своїм пацієнтам послуги за наступними напрямками:

  • терапевтична стоматологія – лікування карієсу і пульпіту, реставрація зубів;
  • парадонтологія – лікування захворювань ясен;
  • хірургічна стоматологія – видалення зубів будь-якої складності;
  • ортопедична стоматологія – протезування зубів із застосуванням сучасних матеріалів і конструкцій;
  • ортодонтична стоматологія – виправлення прикусу у дітей та дорослих;
  • естетична стоматологія – профілактична стоматологія, відбілювання зубів і прикраса їх стразами, коштовними і недорогоцінними сплавами;
  • біоестетична стоматологія – це основа протезування, в тому числі і після імплантації зубів;
  • імплантація зубів.

Для кожного клієнта лікарі клініки розробляють індивідуальний план лікування, детально розповідаючи про всі етапи лікування, надаючи вичерпну інформацію. Це дозволяє домогтися необхідних результатів максимально швидко і безболісно. Адже такий професійний підхід і уважне ставлення допоможуть стоматологу стати вірним товаришем на шляху до вирішення поставленого завдання. Варто ще відзначити і той факт, що більша частина пацієнтів "Стоматології" прийшла саме за рекомендаціями друзів та знайомих.

Єдина у місті комп’ютерна томографія

Стоматологічна клініка "Стоматологія" – це єдинний у Рівному заклад, що має комп’ютерного томографа, який за декілька хвилин робить щелепно-лицьову томографію. Її роблять замість традиційного рентгену задля отримання пошарового зображення зуба.

– Томографія, на відміну від рентгенологічних методів діагностики, дозволяє більш детально обстежити зуби верхньої і нижньої щелеп та верхньощелепні пазухи, – розповідає лікар. – Цей метод дає можливість чітко планувати терапевтичне та хірургічне лікування пацієнта. Також за допомогою томографа можна оцінити розташування судин, нервових стовбурів, коріння зубів, порожнини верхньощелепних пазух і носа.

Ще одна перевага томографії – пацієнту не потрібно чекати на проявлення знімків, оскільки апарат відразу передає 3D-зображення на екран комп’ютера. Порівняно зі звичайним рентгеном (який дозволяє побачити зуб лише в одній проекції), під час томографії лікар чітко побачить кількість та розташування каналів тощо.

На фото: 3D-зображення на екрані комп’ютера

Цінова політика

Для більшої зручності та ефективності співпраці перед початком лікування фахівці "Стоматології" складають детальний кошторис робіт для пацієнта. Остаточна стратегія лікування визначається лікуючим лікарем після очної консультації та проведення необхідних додаткових діагностик. Визначившись з планом необхідних робіт, лікар уточнює вартість лікування. Важливим фактором для пацієнта є те, що незалежно від тривалості курсу, ціни на необхідні йому послуги залишаться незмінними. Варто зауважити, що в клініці "Стоматологія" ціни повністю відповідають якості та спектру надаваних послуг.

Провівши у стоматологічній клініці "Стоматологія" декілька годин та поспілкувавшись із персоналом та пацієнтами, зрозуміла одне – там дійсно працюють люди, які люблять свою професію. Адже кожен із лікарів на перше місце ставить не фінансову вигоду, а якісний сервіс та бажання допомогти. Мабуть, саме такі якості і мають бути властивими для справжніх стоматологів.

А знаходиться стоматологічна клініка "Стоматологія" за наступною адресою: вул. Відінська, 48.

тел. роб. (0362) 62-99-47

тел. роб. (099) 75-29-630

тел. роб. (098) 88-77-000

E-mail: stomatolog.rivne@yandex.ua