Якісний татуаж у Рівному: яким він має бути?

Татуаж це стильно, зручно та красиво. Однак паралельно цій красі та комфорту існує й одна "проблема", коли майстри самотужки у пориві підзаробітку непрофесійно роблять татуаж рівнянкам, чим і псують їхні обличчя. Адже у них пріоритетом є не результат послуги, а матеріальна винагорода. Власне, через це у таких горе-майстрів ціни на послуги зазвичай невисокі, та і сама якість не на вищому рівні. Але, як показує практика, рівнянки все ж купуються на низьку ціну і навіть не задумуються, чому вона низька і чи взагалі послуга якісна? Тому у матеріалі ми розглянемо, чи може краса бути дешевою, і з якими проблемами зустрічаються рівнянки через горе-майстрів?

Все частіше на жіночих форумах та сайтах зустрічаються пости про те, що робити, коли після татуажу набрякають брови? Або ж, на декілька днів підвищується температура? І це лише короткий список проблем, які несе за собою неякісний татуаж:

Також багато незадоволених дівчат, жінок, зіткнувшись із запаленнями після татуажу, незрозумілими синцями та рубцями, публікують фото своєї "татуажної краси" задля того, щоб захистити інших від непрофесійних майстрів. Однак і такі фотодокази не зупиняють дівчат "підкреслювати" свою красу у некваліфікованого майстра.

Фото із форуму: татуаж губ через тиждень

Найчастіше клієнти, зробивши неякісний перманентний макіяж, телефонують до косметологічних клінік і просять зробити корекцію їх татуажу. Як правило, корекція є набагато дорожчою основної процедури татуажу, але перед тим варто пройти серйозний курс лікування, який за своєю вартістю є дорогим.

Коли клієнт звертається до кваліфікованого майстра татуажу та розуміє, наскільки неправильно він зробив, що "повівся" на дешевизну, а не на якість. Адже вся складність ситуації в тому, що татуаж це не звичайний макіяж – його не можна змити чи стерти тоніком.

– При порятунку татуажу брів, повік або ж губ доводиться затрачати у два рази більше зусиль і часу, аніж на звичайну процедуру нанесення татуажу (адже виводиться він лазером). При цьому, таких довгих і кропітких процедур, як правило, потрібно не менше чотирьох-шести. Зазвичай використовують лазер, причому без певної гарантії кінцевого результату, адже ніхто не знає, що Вам вбили в шкіру, – розповідає кореспонденту лікар-косметолог (за проханням лікаря ми не зазначаємо її імені та місця роботи).

За словами лікаря-косметолога, прохання про допомогу зустрічаються досить часто. Зазвичай, за таку справу (корекція, виправлення татуажу) частіше відмовляються братися, оскільки переробка – це важка та клопітка робота.

– Але коли клієнт дивиться на тебе, як на рятівника, то ти докладаєш максимум зусиль, щоб допомогти,– зазначає лікар. Наприклад, у рівнянки невдала форма брів, і її треба приховати. То добре, якщо це ще можливо виправити. А буває, зустрічається і політ фантазії горе-майстра, який вигадав модель брів шириною в палець або ще який-небудь страшний треш. У такому випадку, окрім виведення татуажу лазером більше нічого не можна зробити і запропонувати.

Як вберегти себе від невдалого татуажу?

Для початку, Ви маєте для себе зрозуміти, що Ви чекаєте від перманентного макіяжу. Адже це не звичайний декоративний макіяж, який вранці зробив, а ввечері змив. Перманентний макіяж робиться на достатньо довгий час, і він не повинен виглядати, як вечірній макіяж. Його місія – доповнювати, а якщо потрібно, то коригувати риси обличчя. Наприклад, якщо це стрілка, то вона повинна бути не на пів обличчя, якщо це брови то графічної форми. Обов'язково варто прислухатися до порад досвідчених майстрів при виборі кольору та форми майбутнього татуажу.

Як обрати майстра?

Прочитавши цей матеріал кожен мабуть зрозумів, що до вибору майстра потрібно підійти дуже серйозно. Обов'язково потрібно дізнатися стаж його роботи, наявність відповідної освіти, подивитися місце, де проводять процедуру, поцікавитися, якими матеріалами користується майстер тощо.

Навіть якщо Ви не розбираєтеся в цьому, то відповіддю на вищеописані питання стане перше враження про майстра і про місце проведення процедури (адже перше враження, зазвичай, найбільш правильне). Не забуваємо, що татуаж пов'язаний з порушеннями шкірного покрову, тому потрібно дотримуватися стерильних умов та використовувати тільки стерильні одноразові витратні матеріали.

Як відбувається процедура перманентного макіяжу?

Запам'ятайте, що перед процедурою майстер обов'язково має намалювати ескіз майбутнього татуажу. І він має відображати ту форму, яка буде після імплантації пігменту в шкіру (Ви маєте побачити, як буде виглядати татуаж в кінцевому результаті).

Клієнт повинен обов'язково схвалити ескіз перед початком процедури татуажу. Адже якщо уважно підійти до процесу нанесення татуажу, то в багатьох випадках можна уникнути виправлення перманентного макіяжу. На крайній випадок, якщо майстер щось зіпсує, то буде легше виправити недоліки.

І остання порада!

Зараз в Інтернеті з'явилося безліч акційних систем та пропозицій, які пропонують зробити татуаж за рекордно низькою ціною. Якщо логічно подумати: що Вам можуть запропонувати зробити за цю ціну! Швидше за все, Ви будете робити татуаж за ціною моделі, яких зазвичай запрошують для навчання майстерності татуажу новачків, але за умови присутності майстра. Він, звичайно ж, контролює хід роботи свого учня і постарається не дати ситуації вийти з-під контролю, але що буде, якщо щось піде не так? Чи це не привід до роздумів над питанням, кому ж довірити красу свого обличчя?...