Рівненський центр "АНІКО" допоможе схуднути з "Контроль Метаболік". Інфографіка

Згідно статистичних показників ВОЗ кожний другий житель Європи має надлишкову вагу, а кожний шостий страждає від ожиріння. Національний інститут здоров’я США опублікував дослідження, які свідчать що 51% населення мають захворювання, які пов’язані з неправильним харчуванням. Згідно прогнозів вчених, в найближчі 10 років, кількість людей з порушенням обміну речовин сягне більше половини всього населення планети.

Як вплинути на ситуацію?

Індивідуальна комплексна програма «Контроль Метаболік®» відновить Ваш метаболізм та допоможе схуднути. Контроль Метаболік® представляє собою доступні кроки, спрямовані на відновлення обміну речовин та механізмів, які відповідають за регуляцію метаболічних процесів в організмі.

Фахівці медичного центру «АНІКО» при розробці програми використали останні досягнення науки в таких розділах як: дієтологія, генетика, психологія та інші.

Програма адаптується під кожного конкретного пацієнта з врахуванням причин які призвели до порушення обміну. При чому враховується «комфортна вага», досягнення якої не передбачає насилля над організмом за допомогою виснажливих дієт. Вже через місяць будете приємно здивовані, що ваша вага зменшиться від 5 до 15 кілограм. Впродовж наступних 6-8 місяців процес відновлення метаболізму буде продовжуватись і ваша вага ще додатково зменшиться на 50- 60% від надлишкової ваги. Обмінні процеси прийдуть в норму протягом року і Ви будете задоволені собою і своєї фігурою.

Отримати детальну консультацію та записатись на прийом можна за телефонами: (0362) 43-98-93, (0362) 68-49-49(067) 364-31-08

Медичний центр «АНІКО» знаходиться за адресою: м. Рівне, вул.. Княгиницького 5-а

Чекаємо на Вас: щодня з 8.00 до 19.00 в суботу з 9.00 до 15.00 вихідний день – неділя

Більше інформації на сайті: www.aniko-mc.com

на правах реклами