5 звичок здорових людей. Корисні поради рівнянам

Власне здоров'я - це те, чого не купиш за гроші. Тому необхідно його підтримувати зодня. Здорові люди завжди усміхнені і щасливі, а все тому, що вони не тратять свою енергію та сили для подолання проблем зі здоровям. звісно, краще щодня дотримуватись елементарних правил, ніж боротися із хворобами та їх наслідками, вживаючи медичні препарати та проходячи дороговартісні обстеження. Життя без хвороб абсолютно можливе, тільки для цього варто докласти кілька зусиль.
 
Кожен з нас має свої звички, шкідливі чи не дуже. Проте, для гарного фізичного та емоційного самопочуття потрібно вести здоровий спосіб життя.
 
Отож, пропонуємо Топ-5 звичок здорового способу життя

1. Життя - це рух. Хочете досягти приголомшливих результатів? Тоді постійно перебувайте у русі, розвивайтеся, тренуйтеся, удосконалюйтеся. Головне - ніколи не здаватися і не сидіти, склавши руки. Що б не сталось - продовжуйте рухатись вперед!

2. Розум теж потребує тренування. Здорові люди вже давно засвоїли, що успіх приходить тільки при повній гармонії розуму і тіла, тому намагаються розвиватися у всіх напрямках. Вчені довели, що наш мозок вимагає такої ж повноцінного тренування, як і наш організм. Навчайтесь щодня, читайте книги, самовдосконалюйтесь!

3. Повноцінний сон - відмінна звичка для всіх. Здорові люди сплять 7-8 годин на день. Це дозволяє організму повністю відновитися і набратися нових сил на весь день. А чи знаєте Ви, чим загрожує недосипання?

- При недосипанні поступово знижуються всі функції організму;
- Сповільнюється ваш метаболізм;
- Знижується здатність ясно і продуктивно мислити;
- І, звичайно ж, погіршується, а потім і зовсім зникає настрій, вас починають відвідувати похмурі й відсторонені думки.

4. Любіть здорову їжу і все, що з нею пов'язано. Як правило, здорові люди харчуються набагато краще за інших. Вони не виснажують себе дієтами, не обмежують себе в споживанні їжі. Вони знають, що краще за все дотримуватися правильного харчування і жити в своє задоволення. Правильне харчування - це не дієта, як багато хто припускає. Правильне харчування включає в себе тільки корисну їжу: свіжі фрукти і овочі, корисні каші, молочні продукти, м'ясо, рибу та багато іншого.

5. Стійкий характер і вірність своїм звичкам - ще один важливий пункт. Якщо відсутня сила волі, тоді все вищесказане, на жаль, виявиться марним і неефективним. Розвивайте самодисципліну, удосконалює свої знання і тіло навіть тоді, коли ви думаєте, що сил практично не залишилося.

 

Отож, залишайтеся завжди здоровими! Цікаві поради та рекомендації читайте у рубриці "ЗДОРОВ'Я"

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.