Рівняни можуть отримати консультацію лікаря УЗД онлайн

Сайт "ВСЕ" продовжує цикл публікацій "Запитай у лікаря". Тож рівняни можуть поставити запитання, які їх турбують, фахівцям. Рівненський лікар вищої категорії Любов Бовтун – спеціаліст у сфері ультразвукового дослідження. Вона готова відповісти на будь-які запитання читачів сайту "ВСЕ".

УЗД - найбільш доступний інформативний метод діагностування і перший етап виявлення хвороби. Таке дослідження рекомендується проводити не лише тоді, коли у людини є скарги, але й для попередження захворювань, щоб вчасно виявити проблеми, якщо вони є. У медзакладі пацієнти соромляться ставити конкретні запитання лікарям, а результати аналізів залишаються незрозумілими для багатьох.

Сьогодні читачі нашого сайту мають унікальну можливість поставити ті запитання, які їх хвилюють, кваліфікованому спеціалісту.

Як варто готуватись до проведення обстеження організму? Яким чином вчасна діагностика може запобігти конкретній хворобі? В чому особливість проведення УЗД? Про це та інше може розповісти лікар із багаторічним стажем Любов Бовтун.

Надсилайте свої запитання на електронну скриньку vserivne@gmail.com . Перший діалог планується 30 квітня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.