ТОП-5 міфів догляду за обличчям влітку від рівненського косметолога

Жінки часто потрапляють у пастку різних міфів щодо догляду за шкірою. Про вибір косметики та їх дію на наше обличчя в інтернеті можна знайти дуже багато інформації, проте часто різні поради є неправильними і можуть навіть зашкодити. Саме тому в питанні догляду за шкірою ми повинні точно знати, що нашому обличчю найбільш корисно, а що – ні. Журналіст сайту "ВСЕ" звернулася до рівненського косметолога Наталії Григоренко, яка розвіює міфи щодо основних правил догляду за шкірою обличчя.

 

 

Міф 1 "Шкідливо робити пілінг влітку"

Насамперед потрібно знати, що пілінги класифікуються по глибині проникнення: поверхневі, серединні та глибокі.

- Якраз поверхневі пілінги, або їх ще називають ексфоліація, можна робити влітку та впродовж року, навіть з інтервалом в один тиждень (по потребі). Під час цієї процедури шкіра дуже гарно очищується від ороговілих (мертвих) клітин, внаслідок чого вона стає гладенькою та сяючою. Проте винятком є те, що цю процедуру не потрібно робити, коли людина планує відпочивати на півдні. Адже там сонце набагато активніше, ніж у нашому регіоні. В такому випадку варто проводити процедуру після відпустки.

Міф 2 "Влітку жирну шкіру не потрібно зволожувати"

Жирну шкіру потрібно зволожувати.

 Препарати потрібно обирати легкої консистенції, типу сиворотка, флюід. Вони комфортніші для цього типу шкіри. Але, перед зволоженням обов’язковим є очищення:   

  1. Вмивання обличчя з гелем;
  2. Протирання тоніком.

Дуже поширена помилка тих, хто має жирний тип шкіри, «висушувати» її різними не косметичними засобами, наприклад етиловим спиртом. Цього робити не потрібно, тому що порушується захисний шар і стан шкіри погіршується.

Міф 3 "Сонцезахисна косметика потрібна лише для пляжного сезону"

- Сонцезахисні креми потрібно використовувати цілий рік. Влітку SPF-фактор має бути не менше 30, а взимку може бути  SPF  10. Ці показники підходять для жителів нашого регіону. А от, коли плануємо їхати на південь, то потрібно використовувати SPF 50, 60.

Варто знати ,що УФО-промені дуже шкідливі вони можуть викликати захворювання та старіння шкіри.

Що це за косметика з SPF? Існує хімічний захист (коли препарат проникає у шкіру та поглинає УФО-промені). У складі крему містяться активні компоненти триазин та триазон. Його потрібно наносити за 20 хвилин до виходу на вулицю. Він є фото-, водо-, термостійким та не потребує повторного нанесення протягом 12 годин.

Фізичний захист (коли препарат залишається на шкірі та розсіює і відображає УФО-промені). Активними компонентами є оксид заліза, оксид цинку, диоксид титану та червона глина.

Ці креми діють одразу після нанесення та потребують повторного використання впродовж дня.

Міф 4 "Тональна основа і пудра закупорюють пори"

Бездоганна шкіра обличчя – мрія кожної жінки. Використання тональної основи і пудри допомагає досягнути рівномірного тону обличчя і приховує недоліки. Але разом з тим, існує міф, що пудра і тональний крем  негативно впливають на шкіру, закупорюючи пори.

Ці засоби гарно захищають шкіру від негативних зовнішніх факторів ,то чому ж ними не користуватися. Головне підібрати якісну косметику, щоб не була камедогенна, це як правило пишеться на засобі.

- Я впродовж багатьох років працюю з ТМ CHRISTINA (Ізраїль) і на власному досвіді переконалась у її якості.

Міф 5 "Доглядати за обличчям потрібно лише у салонах"

До косметолога необхідно приходити за порадою , допомогою, адже не завжди можна впоратися самотужки. Але без домашнього догляду, результати будуть мінімальні.

Основні етапи догляду за обличчям вдома:

1. Вмивання обличчя (гелем, пінкою, молочком – залежно від типу шкіри);

2. Обов’язковим є тонізація,це завершення очищення шкіри;

3. Нанесення крему за типом шкіри та віком.

Це мінімум, що потрібно робити вранці та ввечері з обличчям. А також можна використовувати різноманітні маски, обтирання обличчя льодом. Можна заморожувати відвари календули, ромашки, волошки. Лід дуже гарно тонізує шкіру та не є шкідливим для всіх типів шкіри без винятку.

У разі потреби консультацію косметолога Наталії Григоренко можна отримати за телефоном:(067)92-18-226.                                                                                                                                                              

Більше цікавих статтей читайте у рубриці "ЗДОРОВ'Я" на сайті "ВСЕ".