Відверта розмова про ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ

Давайте поговоримо відверто про лікування геморою у Рівному. Приблизно 8 із 10 людей стикається з цією хворобою, і якщо саме Вас це не торкнулось безпосередньо, то, напевно, близькі вам люди знають про цю хворобу не з чуток.

 

 

 

Які основні симптоми ГЕМОРОЮ?

Це виділення крові чи слизу, свербіння в анальній ділянці, випадіння вузлів, больові відчуття.

Лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» застерігають: помітивши плями крові на туалетному папері чи білизні, не випробовуйте долю, не чекайте, що все мине саме собою! З часом хвороба тільки прогресує, а при нападі гострого геморою в деяких випадках людина не може ні ходити, ні сидіти через найсильніші больові відчуття.

- Ми докладаємо всіх зусиль, щоб позбавити хворих почуття сорому і незручності, - каже лікар-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» Віталій Лесь. - Налагоджуємо психологічний контакт, адже в процесі лікування дуже важливо, щоб пацієнт повністю довіряв лікарю. Лікування геморою і анальних тріщин проводимо у нас, у Рівному, максимально безболісно і безкровно, керуючись сучасними і безпечними малоінвазивними (безопераційними) методами. Для цього в проктології «Оксфорд Медікал Рівне», в ході лікування використовуються спеціальні латексні кільця. Після встановлення такого кільця, гемороїдальних вузол самостійно відпадає, при цьому хворий продовжує займатися професійною та господарською діяльністю, не відриваючись від активного життя. Ми робимо все для того, щоб пацієнт відчував себе комфортно та якнайшвидше повернув собі всю радість здорового життя!

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» проходять лікування не тільки жителі міста, а й хворі з Рівненської області, та інших областей України. Серед пацієнтів, які страждають від геморою, є міські та сільські жителі, і всі вони перебувають під постійним наглядом фахівців до повного одужання.

Тепер Ви знаєте: виявивши характерні симптоми геморою, немає причин відкладати візит до лікаря-проктолога. Адже лікування геморою у Рівному тепер можливо Без Болю, Без Страху та Страждань у медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне»!

 

Виділіть лише одну годину свого часу, та приділіть її своєму здоров’ю! Зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію за телефоном у Рівному: (0362) 40 40 50, (067) 840-40-50.

 

Спеціалісти «Оксфорд Медікал Рівне» вирішать Вашу проблему.

Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Відділення медичного центру:

  • Урологія;
  • Гінекологія;
  • Проктологія;
  • Дерматологія;
  • Неврологія;
  • Терапія;
  • Лабораторні аналізи.

Телефонуйте в «Оксфорд Медікал Рівне» : (0362) 40-40-50, (067) 840-40-50 м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 19.

Ліцензія МОЗУ серія АЕ 638036 від 05.01.2015р.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

на правах реклами