ТОП-5 міфів про нарощування вій від рівненського лешмейкера Валентини Семенюк

Кожна дівчина хоче, аби її вії були пишними і красивими. Якщо природа її не нагородила такою розкішшю, то сьогодні є метод, який додасть густоти віям. У салонах краси майстри освоїли техніку нарощування вій. Тож уже за кілька годин після цієї процедури Ваші очі матимуть неперевершений вигляд.

 

Оскільки нарощування вій стало дуже популярним, з'явилося багато міфів, які сьогодні професійний лешмейкер Валентина Семенюк розвіє для читачів сайту "ВСЕ". Адже вона має багаторічний досвід у цій сфері.

Міф №1 Штучні вії - із хутра тварин

Дівчата думають, що всі матеріали штучних вій виготовлені з соболя, шовку, норки чи такої тваринки як колонок. 

- Дівчата, запитуючи про матеріали, з яких виготовлені вії, хочуть почути назви лісових звірів. Але вії зроблені зі стерильного та еластичного волокна і мають три складові: довжина, ширина і згин. Назва фірми Вам ні про що не скаже, тому важливо, щоб нарощування виконувалося якісно, безпечно та естетично. Вибір матеріалів для роботи залиште майстру.

Дуже популярними є силіконові вії, проте не рекомендую їх використовувати, тому що через деякий час вони стають твердими, - радить Валентина Семенюк.

Міф №2 Нарощування вій – шкідливо для очей      

Професійний лешмейкер запевняє, що для здорових очей нарощування вій зовсім не шкодить. Однак існує певна група ризику, кому краще не експериментувати або робити це із особливою обережністю, наприклад, алергікам.

-  Вії і клей проходять спеціальний офтальмологічний контроль і ризик виникнення алергії зведено до мінімуму. Проте якщо у Вас слабкі вії, які легко ламаються, то краще зачекати з нарощуванням, аж доки не підживите їх. Я рекомендую це робити касторовим маслом. Від нього ефект дуже помітний – власні вії стають густими і розкішними.

Валентина Семенюк не рекомендує нарощувати вії людям, які схильні до частих коньюктивітів. А дівчата, які носять лінзи, можуть бути спокійні, для них нарощування не шкодить. Тільки треба бути готовим, що воно прослужить на кілька днів менше, адже Ви постійно травмуватимете вії, одягаючи і знімаючи лінзи.

Сучасні професійні методи нарощування вій цілком безпечні.

Міф №3 Не можна купатися в морі

Валентина Семенюк переконує, що із нарощеними віями можна купатися в морі, якщо глибоко не пірнати.

- Не рекомендується плавати лише у перші 48 годин після нарощування. Штучні вії не бояться солоної води і сонця. Також цю процедуру рекомендую проводити за кілька днів перед поїздкою на море, щоб очі звикли, для цього достатньо 3-4 дні, - говорить Валентина Семенюк.

Варто пам’ятати, що нарощені вії – доволі делікатна річ, за ними потрібен догляд.

 - Найкраще нарощування – коли до своєї вії клеїться одна штучна. Не раджу нарощувати вії із 2D- або 3D-ефектом.

Міф №4 Через нарощені вії власні живуть менше.

Кількість вій у кожної людини різна. У одних майже 100 штук, у інших може бути і 250. Вони ростуть у кілька рядів. Перерахувати кількість вій Ви не зможете, тому що третина проростає, їх зовсім не видно. Повна зміна вій відбувається за 2-4 місяці. Щоправда, зустрічаються і ті, у кого вії живуть 150 днів.

Тому нарощені вії не впливають на тривалість життя природних.

Нарощені вії люблять, щоб із ними поводилися дбайливо і акуратно. При грамотному догляді  протримаються без корекції три-чотири тижні.

Міф №5 Нарощування вій стає причиною випадання власних

- Вії ростуть та випадають, вони не вічні. Середній цикл їх життя - 60-90 днів. У зв’язку з тим, що кожна вія знаходиться у різній фазі росту, в середньому щодня втрачаємо від 1 до 4 вій. Більшість людей навіть цього не помічають. Нарощені вії не впливають на життя природних, але при цьому роблять випадання більш помітним, - пояснює Валентина.

Що варто знати, перш ніж зважитися на цю процедуру?

Лешмейкер Валентина Семенюк розповідає, що найголовніше – це якісні матеріали.

- У Рівному не продаються професійні матеріали. Мені доводиться їх замовляти через інтернет. Найголовніше – вибір якісного клею, вартість якого 500 – 1000 гривень. Вони є гіпоалергенні. Неодмінно запитайте у майстра, яку фірму матеріалу він використовує,  і перевірте репутацію фірми за коментарями в інтернеті. Друге, на що необхідно звертати увагу, - стерилізація інструментів, вона є обов’язковою. Через інструменти передаються венеричні захворювання, підшкірні кліщі, бородавки, коньюктивіти та інші хвороби. Якщо вирішили зняти вії, то не потрібно їх виривати, потрібно використовувати спеціальний засіб хорошої якості. Часто використовують «Дебондер». Засіб цієї фірми дешевший, проте  випалює шкіру і дуже небезпечний для використання. Краще використовувати «Ремувер». Це – якісний матеріал,  який нешкідливий для очей. Крім того, я не рекомендую робити корекцію вій, краще наростити нові, це виглядатиме більш красиво, - радить Валентина Семенюк.

Після нарощування вій не можна:

  • мочити очі впродовж 24 години після нарощення ;
  • впродовж 48 годин відвідувати солярій і сауну.

Отож, якщо прагнете мати розкішні вії, які зроблять Ваш погляд незабутнім, майстер із нарощування вій Валентина Семенюк втілить мрію у реальність.

 

Більше інформації - на офіційній сторінці майстра з нарощування вій Валентини Семенюк: https://vk.com/valyasem

Контактні номери телефонів: 067-927-10-86.

на правах реклами