Рівняни можуть обстежити судини сучасними методами

Сьогодні чимало рівнян стикаються із проблемами судинної системи. Вони призводять до атеросклерозу, цукрового діабету, гіпертонії, інсульту та інших хвороб. Ультразвукове дуплексне сканування – сучасний метод діагностики захворювання судин, що дозволяє дізнатися, чи існує ризик розвитку захворювання судинної системи, а також визначити перебіг хвороби. У медичному центрі "Ваше здоров'я" лікарі проводять такий вид обстеження на новому сучасному апараті "Toshiba Aplio XG". Кому варто цим скористатися, читайте далі.

 

 

У медичному центрі "Ваше здоров'я" проводяться всі види УЗД, зокрема і  ультразвукова доплерографія. Завдяки використанню нових унікальних технологій "Precision" та "Apli Pure" лікар отримує однорідне зображення, на якому чітко видно всі деталі та структуру досліджуваного органу. За допомогою функції покращеного динамічного потоку можна одночасно візуалізувати судини різного калібру із високими і низькими швидкостями кровотоку, що дає змогу вчасно виявляти пухлини із підвищеним кровопостачанням, що може свідчити про їх злоякісність.

Сьогодні зустрічаються різні види патологій, які є небезпечними для життя людини. Тому лікарі наголошують -  краще вчасно виявити проблему і розпочати лікування, аніж боротися зі страшними наслідками.

Одними  із найпоширеніших патологій є атеросклероз та діабет:

- Атеросклероз характеризується ущільненням артеріальної стінки та утворенням «атеросклеротичних бляшок». В результаті - потік крові зменшується, збільшується кров'яний тиск, що може призвести до інфаркту, інсульту та деяких інших захворювань. Утворення "атеросклеротичних бляшок", які звужують судини, зазвичай розвиваються у крупних судинах. При цукровому діабеті страждають переважно дрібні судини. Тут важлива рання діагностика, контроль рівня цукру в крові та медикаментозне лікування, - розповідає лікар Роман Житковський.

Лікар наголошує, що є три групи пацієнтів, яким необхідна діагностика судин нижніх кінцівок:

- Коли у людини з'являється "переміжна" кульгавість, болі, що виникають при ходьбі, відчуваються болі в ногах, лікар має визначити, чи це судинна, чи несудинна патологія. Також потребують обстеження хворі після операції, щоб спостерігати, наскільки ефективним було лікування. Крім того, УЗДС вен нижніх кінцівок варто проводити для тих пацієнтів, які відчувають синдром "важких ніг", раптові набряки та  та поява потемніння шкіри на ногах, виразки. Адже ці ознаки можуть свідчити про варикозну хворобу та появою тромбозу глибоких вен.

Якщо пацієнти скаржаться на постійні головні болі, запаморочення та раптове погіршення зору, необхідно зробити УЗДС судин шиї та голови.

- Основними показами до такого обстеження є перенесений легкий інсульт. Таким чином можна діагностувати можливі ускладнення. Також небезпечною патологією є звивистість сонних артерій, тобто коли вони мають покручену будову. Адже це є фактором ризику розвитку інсульту.

Перевагами ультразвукового дуплексного сканування є неінвазивність, нешкідливість, доступна ціна, можливість багаторазового повторного обстеження в динаміці, зокрема, після оперативних втручань.

Важливо проводити обстеження судин у пацієнтів із уже встановленим діагнозом для планування подальшої тактики лікування, обстежувати в динаміці, для контролю якості лікування і ранньої діагностики ускладнень.

Варто пам’ятати, що якісна діагностика дозволить покращити  результати лікування і зменшити кількість рецидивів після оперативного втручання.

Найчастіше рівняни звертаються для дослідження судин шиї та голови, коли відчуваються запаморочення та головні болі.

Лікарі радять, якщо Ви відчуваєте раптовий набряк ніг, болі в ногах при ходьбі, з'являються трофічні виразки на ногах, потемніння шкіри, тоді варто пройти обстеження судин ніг.

Медичний центр сучасних технологій "Ваше здоров’я", знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Данила Галицького, 1.

Контактні номери телефонів: (0362) 64-24-11,
моб. (050) 45-32-169,
моб. (097) 18-31-348.

Графік роботи: Пн.–Пт.: 09:00–17:00, Сб.: 09:00–14:00, Нд.: вихідний.

Більше інформації на сайті: diagnosis.yolasite.com

на правах реклами