Не відкладайте візит до гінеколога!

Кожна жінка потребує огляду у лікаря-гінеколога. Але не кожна відповідально ставиться до планових профілактичних оглядів, відкладаючи це «задоволення» на потім. Але якщо в одних внутрішньої мотивації достатньо для того, щоб відповідально ставитися до планового огляду, то багато дівчат і жінок справді бояться йти до лікаря.

Але небажання звернутись до лікаря зумовлено не тільки внутрішніми переконаннями самої жінки. На жаль, нерідко додається недостатня кваліфікація, байдужість, грубість і несумлінність окремих лікарів-гінекологів. Щільний графік і завантаженість лікарів, що працюють у жіночих консультаціях, часто призводять до того, що їм просто ніколи розшифровувати незрозумілі і лякаючі медичні терміни. А страх перед невідомим здатний перерости в справжню паніку.

Багато жінок бояться гінекологічного огляду, тому що:

 • Бентежаться і соромляться самої процедури обстеження, особливо якщо лікар — чоловік, їм ніяково розповідати про своє інтимне життя, кількість партнерів та методи контрацепції.
 • Вважають, що огляд — це боляче.
 • Самостійно ставлять собі "діагноз" і бояться його підтвердження.
 • Бояться зустрітися з засудженням або критикою їхнього інтимного життя.

Переживають, що існуюча хвороба перебуває в такій запущеній стадії, що вже нічого не допоможе.
Крім того, поширеною є помилкова думка про те, що в разі, якщо немає ніяких тривожних симптомів — обстеження просто не потрібне. На жаль, це не так. Існує ряд гінекологічних хвороб, які можуть перебігати безсимптомно та виявляться тільки під час огляду. Часто вже на прогресуючих стадіях. Та всім відомо, що для успішного лікування, особливо небезпечних хвороб, включаючи онкологію, важлива саме рання діагностика. Тому раз на півроку потрібно відвідувати гінеколога.

Отож відкладіть свій страх та йдіть до Медичного центру "Оксфорд Медікал Рівне". Адже саме тут гінекологія максимально делікатна та результативна. Ви отримаєте повний спектр кваліфікованих медичних послуг: якісну діагностику, гарантовану точність аналізів, індивідуальний підхід в лікуванні та професіоналізм лікарів, сувору конфіденційність, європейський сервіс обслуговування і комфортні умови лікування. А особисті якості лікарів і щира психологічна підтримка допоможуть якщо не полюбити планові огляди, то вже точно перестати їх уникати.

Гінекологічне обстеження в Медичному центрі "Оксфорд Медікал Рівне" безболісне та безпечне. А застосування малоінвазивних методів лікування зводить нанівець можливі післяопераційні ускладнення. Досвідчений лікар ніколи не залишить вас один на один з незрозумілим медичним терміном, а разом з докладним поясненням суті питання завжди запропонує оптимальний шлях вирішення конкретно вашого випадку.

Отож досить виявляти в себе "відсутні" симптоми, самостійно ставити діагноз, знаходити "неіснуючі" захворювання та скуповувати ліки в аптеці. Не відкладайте візит до лікаря! Поверніть собі душевний спокій! Запишіться та відвідайте лікаря-гінеколога в медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне».

Телефон у Рівному: 40-40-50, 067-840-40-50
Будьте здорові!
http://rivne.oxford-med.com.ua/

Відділення МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ:

 • Урологія
 • Гінекологія
 • Проктологія
 • Дерматологія
 • Неврологія
 • Терапія
 • ЛАБОРАТОРНІ АНАЛІЗИ

Тел.: (0362) 40-40-50

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Ліцензія МОЗУ серія АЕ 638036 від 05.01.2015р

 

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.