Як рівнянам зробити епіляцію безболісною, знають у «Melrose»

Влітку, як ніколи хочеться, щоб тіло мало ідеальний вигляд. А досягнути краси допоможуть приємні та корисні спа-процедури. Справжнім раєм для любителів релаксу є hotel-spа «Melrose». Завдяки природним компонентам, що використовуються у закладі Ви неодмінно відчуєте гармонію душі і тіла та отримаєте неперевершений результат омолодження і оздоровлення. Одним із делікатних запитань, яке хвилює жінок – як ефективно і безболісно позбутися зайвого волосся на тілі? У рівненському hotel-spа «Melrose» знають секрет, як зробити тіло красивим і жіночним абсолютно безболісно.

Отож, одним із найефективніших методів є фотоепіляція.

Цей спосіб епіляції полягає у тому, що на волосяну цибулину впливає світлове випромінювання високої потужності. Подібно лазерної, методика фотоепіляція заснована на ефекті поглинання енергії світла меланіном, зосередженим в стержні і цибулині волосини. Однак, на відміну від лазера, світло здатне впливати на більш широкий колірний спектр волосся і, як наслідок, забезпечувати більш високий результат від процедури. Абсолютний ефект досягається протягом 8 - 10 процедур з інтервалом у кілька тижнів.

Як зазначає масажист-косметолог hotel-spа «Melrose»  Діна Волк, фотоепіляція є безболісним методом видалення волосся:

- Результатом цього методу епіляції є деформація волосяної цибулини, завдяки чому після кожної процедури волосся стає тоншим та ледь помітним. Через 10 процедур, Ви можете назавжди позбутися небажаного волосся на різних ділянках тіла. Також не менш важливою перевагою фотоепіляції є відсутність роздратування шкіри. Вартість такої процедури – від 90 до 900 гривень, залежно від ділянки тіла - розповідає Діна Волк.

Метод фотоепіляції є абсолютно безпечним. Проте, як і у всіх косметичних процедурах існують протипоказання. А саме:

- Гострі та хронічні захворювання шкіри;

- Варикозна хвороба (на місці проведення процедури);

- Важкі форми гіпертонічної та ішемічної хвороби серця;

- Гострі форми герпесу;

- Інфекційні захворювання;

- Злоякісні утворення;

- Вагітність

- Лактація.

Дотримуючись всіх рекомендацій та вказівок лікаря-косметолога, Ви можете бути впевнені, що фотоепіляція позбавить Вас від небажаного волосся назавжди, адже сьогодні цей метод видалення волосся є найбільш безпечним, безболісним і ефективним.

Шугаринг – новий метод епіляції

Ще одним популярним методом епіляціє є шугаринг. У hotel-spа «Melrose» косметологи позбавляють небажаного волосся за допомогою цукрової пасти. Він підходить абсолютно для всіх типів шкіри та волосся.

За словами Діни Волк, шугаринг не викликає алергічної реакції, роздратування, свербіння і навіть почервоніння на шкірі.

- Цей метод схожий до воскового, проте більш делікатно позбавляє від зайвого волосся, не травмує шкіру. Впродовж трьох тижнів можете не хвилюватися про зайве волосся на тілі. Після цієї процедури також деформується волосяна цибулина, завдяки чому волосся стає м'яким та менш помітним, а процедура епіляції безболісною. Окрім цього, тростинний цукор містить багато фруктози і глюкози і має бактерицидний ефект. Тому такий вид епіляції є абсолютно безпечний. Небажано робити епіляцію у період лактації вагітності та менструації, - зазначає Діна Волк.

Вартість шугарингу у «Melrose» коливається від 50 до 200 гривень, залежно від ділянки тіла.

Отож, як бачимо, сучасні методи епіляції є безболісними та абсолютно безпечними. А професійний косметолог неодмінно зробить цю малоприємну процедуру непомітно для Вас.

Hotel-spа «Melrose» - справжній рай для любителів спа-процедур. Ви можете поринути у світ краси і здоров'я завдяки новим методам догляду за власним тілом і відпочити на всі 100%.

Отож, навіть найвибагливіший клієнт знайде тут процедуру для душі і тіла:

 • Апаратна косметологія
 • Косметологія обличчя
 • Шугаринг (депіляція цукром)
 • Ультразвукова чистка обличчя (ультразвуковий пілінг)
 • Ультразвуковий фонофорез
 • Алмазна мікродермабразія
 • Хромотерапія
 • Кріоліфтинг
 • Киснева мезотерапія
 • Angel
 • Фіш-пілінг
 • Легкість душі
 • Гармонія SPA
 • Він + Вона
 • програми корекції фігури
 • Релакс-програми
 • профілактичні процедури
 • Програми релаксації в турецькій лазні (хамам)

Більше про спа-процедури читайте на сайті: http://melrose.com.ua/

Адреса: м. Рівне, вул. Костромська, 59

Контактний номер телефону: (0362) 69-06-48, (099) 248-89-86
(0362) 69-06-48 
Масажист-косметолог (066) 668-15-16, (066) 66-891-71

Email: melrose-rivne@ukr.net

Skype:  melrose.hotel

на правах реклами