Здорова шкіра без недоліків!

Папілома - це доброякісне утворення на шкірі, що виростає з плоского епітелію. Папіломи, як правило, мають вигляд бородавчатих потовщень на тоненькій ніжці рожевого або коричневого кольору з еластичної консистенцією. Розміри папілом - від 1 до 8 мм.

Одна з основних причин утворення папілом - вірус папіломи людини. Папіломи мають вірусне походження і можуть передаватися статевим і побутовим шляхом від людини до людини. Поява папілом зазвичай відбувається при слабкому імунітеті - після тривалого лікування медикаментозними препаратами, сильного стресу, а також в період вагітності і в літньому віці. Виникаючи на поверхні шкіри, папіломи ростуть повільно, проте при несприятливих факторах відбувається їх стрімке збільшення як в розмірі, так і в кількості. Пошкоджуючись, основа папіломи запалюється.

Видаляють папіломи з метою попередження їх травмування і інфікування, а в деяких випадках - з естетичних міркувань. При появі і розростанні папілом консультація дерматолога для вирішення питання про видалення є обов'язковою. Перш ніж приступити до видалення папілом, лікар-дерматолог уважно вивчає шкіру пацієнта. Якщо новоутворення виявляється папіломою, і якщо вона не запалена і не травмована, то фахівець починає процедуру її видалення.

Видалення папілом на обличчі, шиї та інших ділянках тіла за допомогою апарату Dr.Oppel ST -501  - найбільш ефективний, безболісний і безпечний  метод усунення різних утворень на шкірі, говорить лікар-дерматолог медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» Вікторія Миронюк. Апарат  Dr.Oppel ST -501 надає стерилізуючу дію на шкіру, впливає виключно на ті клітини, які слід видалити, не залишаючи слідів і рубців. Радіохірургічне втручання дозволяє уникнути великої крововтрати, набряків і всіляких ускладнень. Процес загоєння і відновлення відбувається дуже швидко.

За допомогою Радіохвильового коагулятора DR. OPPEL ST -501 в медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» успішно видаляються:

папіломи;

дерматофіброми;

ангіом;

міліуми;

кератом;

шкірного рогу;

судинних зірочок;

контагіозний молюск;

бородавки;

інші шкірні новоутворення.

 

Перед маніпуляцією в разі необхідності виконується місцева анестезія (знеболююча ін'єкція). Під час процедури виконується радіохвильовий розріз за допомогою приладу. За допомогою спеціальної вольфрамової нитки - головного робочого органу апарату - одним рухом швидко видаляються папіломи, бородавки і родимки.

Тривалість процедури - від 10 до 20 хвилин. Видалення новоутворень відбувається за допомогою радіохвильового коагулятором DR. OPPEL ST -501. Це найбільш досконалий, швидкий і недорогий метод.

Гладка і красива шкіра притягує до себе захоплені погляди і сигналізує оточуючим про молодість, доглянутість та здоров'я її власника. Якщо вас бентежить наявність папілом, родимок або бородавок на шкірі, не думайте довго, одразу звертайтеся до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне».

Приєднуйтесь до  володарів ідеальної і здорової шкіри без недоліків!

Спеціалісти «Оксфорд Медікал Рівне» вирішать Вашу проблему. Відкладіть усі справи і займіться своїм здоров'ям - зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію за телефоном у Рівному:

(0362) 40 40 50, (067) 840-40-50!

Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Більше інформації  - на сайті: http://rivne.oxford-med.com.ua/

На правах реклами