У Рівному міліціонери посварилися з громадською радою

Рівненська громадська рада при УМВС України в Рівненській області не порозумілася з обласним управлінням міліції. Цей дорадчо-консультативний орган проводить прийом громадян в приміщення обласної міліції на вулиці Хвильового, 2 у Рівному і складається з представників громадянського суспільства, депутатів, журналістів, громадських діячів. Нещодавно громадська рада поблизу виділеного для них кабінету встановила скриньку «пропозицій та зауважень щодо роботи працівників міліції». Але не минуло й два дні, як цю скриньку без попередження зняли. І не тільки її.

- Поясню чим займається громадська рада при УМВС України в Рівненській області, - розповів її голова Микола Паліюк. – До нашого складу входять 27 осіб – це люди з активною громадянською позицією, які мають бажання працювати із проблемами людей та вирішувати їх. В облуправлінні міліції для прийому громадян нам виділили кабінет. Кожен член громадської ради має дні та години прийому. Цей графік, перелік членів ради та їхні контактні телефони зазначені на спеціальних стендах, що висіли на стіні поруч із нашими дверима. Таким чином громадяни могли поспілкуватися з нами не лише на прийомі, а зателефонувати тому чи іншому члену громадської ради та поскаржитися, попросити допомоги тощо.

З початку року до нас вже звернулися десятки громадян з різними питаннями. Не рідко висловлювали незадоволення конкретними діями правоохоронців, слідства та прохали нас втрутитися. Наш орган - це своєрідний місток між громадою і міліцією. Тож ми вирішили встановити спеціальну скриньку із написом «Скринька пропозицій та зауважень щодо роботи працівників міліції».

Микола Паліюк демонструє вищезгадану скриньку

Адже є люди, яким свою скаргу простіше описати на папері і дати на розгляд громадської ради, вкинувши її у скриньку в зручний для себе час. Але цією скринькою ніхто навіть скористатися не встиг – за два дні її зняли без попередження. Окрім того, пропали й стенди з переліком складу громадської ради, номерами телефонів й графіком прийому. Схожий стенд був розміщений і в міськвідділі міліції на вулиці Пушкіна, 4 – там його також зняли.

Вже близько десяти днів ми не можемо добитися чому з боку міліції була вчинена така зухвалість. Чому до громадської ради, яка складається з активних представників громадянського суспільства, таке ставлення? Адже громадська рада – це представники і захисники інтересів громади, і цькуючи нас наша міліція фактично демонструє своє відношення до людей.

Журналіст «ВСЕ» звернувся до начальника сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Тамари Лисенко з проханням з’ясувати хто зняв стенди і скриньку громадської ради, а також пояснити мотиви таких дій. Тамара Петрівна відповіла наступне:

- Перші ніж розміщувати в адміністративному приміщенні УМВС інформацію у вигляді стендів чи ще  чогось, такі дії потрібно узгодити із адміністрацією будівлі. У нас є цілий підрозділ – управління матеріального забезпечення, яке відповідає за інвентар, технічний стан споруди, в тому числі за те, хто де вбиває гвіздочки у стіну і щось вішає. Хлопці самовільно повісили стенди, встановили скриньку. Їм пояснили, що чинити так в офіційній установі не можна. Ніхто не ставив собі за мету їх образити, ми завжди раді активній співпраці з громадською радою. Нехай узгодять всі організаційні питання з відповідним підрозділом й тоді вішають. І конфлікт буде вичерпано.

Ключові слова: 

Коментарі

Співчуваємо. Чим допомогти? Адже "батька" гуртом необхідно ...

Громадській Раді потрібно надавати більше впливових повноважень, щоб міліції неповадно було вчинювати такі дії проти представників громади.

Все залежить від нас самих,ми дозволяємо тратити наші кошти платників податків та не маючи можливості контролювати !

Так це показує реальний стан речей у відношенні міліції до громадян, вони просто забули на які кошти вони існують і кого повинні захищати, але в принципі такі як лазутко можуть жити і без зарплати вони їм як зайцю стоп сигнал. А ті гвіздочки забить би їм ........Ні баз замінення цієї влади не бачити нашим дітям гідного життя!

Все просто: міліція зняла, бо цьому як його, лазутко не хочеться, мав він вас всіх... Посудіть самі прийшли члени громадської ради щось вивішувати, це ж певна робота, цвяхі, молоток, стук ні хто ні чує, не бачить, не чує...... А потім бах НЕ ПОГОДИЛИ!!! ЗЛОЧИНЦІ!!! ПОРУШНИКИ!!!! П о г о д и т е в и в і ш у й т е! Які проблеми? Ми за! Ми відкриті! Тільки погоджуйте. ПРАВДА МИ ВЖЕ ЗНЯЛИ! А так жодних проблем! Ліцемірство керівника дуже впливає на ліцемірство підлеглих!

Бояться вони громади і тому так ігнорують щоб ніхто незнав, що творится в міліції!

у нас держава - міліцейська. їм плювати на громаду і на права громадян. їхня установа повинна служити рівнянам і звітуватися представникам громади, а не розповідати "де гвіздочки забивати".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.