Капітан з Рівного забезпечує зв'язок Місії ООН у Конго. ФОТО

Миротворці 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго продовжують забезпечувати безпеку місцевого населення на сході країни.

Як розповів помічник командира 18 ОВЗ Місії ООН у ДР Конго майор Віктор Шубец, особливістю виконання завдань Місії ООН для українських вертолітників у цій країні є те, що військовослужбовці розділені на три групи. Основною базою 18 окремого вертолітного загону є місто Гома. Тут виконує завдання більшість особового складу загону. Решта українських миротворців базуються в містах Букаву та Бунія, які знаходяться від основного табору на відстані сто двадцять та п’ять сотень кілометрів.

Миротворці із Рівного у Конго займаються розвідкою

Окрім забезпечення авіаційного супроводу та авіаційної підтримки сил Місії ООН, патрулювання кордонів Демократичної Республіки Конго та ведення повітряної розвідки місцевості українські миротворці забезпечують зв’язок військової та цивільної авіації Місії ООН на аеродромі міста Бунія.

Начальник вузла зв’язку та радіотехнічного забезпечення капітан Сергій Гудзь та його підлеглі на штатних радіостанціях ПАР-9 і СКП-11, щодня забезпечують зв'язок між керівництвом бригади Ітурі з бангладежськими екіпажами вертольотів Мі-17 та російськими екіпажами Мі-8, які виконують польотні завданняв провінції Орієнталь Демократичної Республіки Конго.

Рівненські миротворці моляться у серці Африки

Для якісного виконання завдань управління різного рівня українські миротворці також використовують внутрішній дротовий зв'язок та транкінговий зв'язок, який включає базову радіостанцію та радіостанції середнього радіусу дії. Для обміну інформацією між Місією ООН та українським контингентом, а також для контакту з Україною, як у службових так і в особистих цілях особовий склад використовує всесвітню мережу Інтернет.

Як зауважив капітан Сергій Гудзь, зв'язок завжди був основою управління військами, а сьогодні управління підлеглими вже неможливо уявити без різного роду засобів зв’язку, які впроваджені та постійно використовуються Місією ООН для організації повсякденної життєдіяльності миротворчих контингентів.

Варто зазначити, що Начальник вузла зв’язку та радіотехнічного забезпечення капітан Сергій Гудзь до виконання миротворчої місії проходив службу у 55 окремому лінійно-вузловому полку зв’язку, що у Рівному. За підсумками декількох років поспіль його підрозділ був одним із кращих у військовій частині зі спеціальної підготовки.

Фото надав помічник командира 18 ОВЗ Місії ООН у ДР Конго майор Віктор Шубец.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.