Несподівані фото рівнян розвісять по всьому місту

До 730-річчя Рівного розпочинається новий фотопроект «Несподіване Рівне». Долучившись до нього, кожен зможе позмагатись за те, щоб саме його фотографію рідного міста побачили усі рівняни.

 

 

 

Від сьогодні, 15 квітня до 1 липня усі охочі можуть розмістити свої фото рідного міста у соціальних мережах (www.facebook.com/nespodivane.rivne; http://vk.com/nespodivane.rivne). Ті фото, які наберуть найбільше лайків відберуть на розгляд організаторів акції та журналістів. Найкращі фото розмістять на сіті-лайтах та білбордах міста.

ЧИТАТИ: У Рівне на день міста приїдуть живі скульптури

- Було б цікаво побачити фото, наприклад, зі святкування попередніх днів міста, або фото післявоєнного Рівного. Також хочеться побачити сучасний погляд на наше місто. Таким чином хочемо залучити до акції як найбільше рівнян, - розповіла заступник голови Рівного Галина Кульчинська.

За словами Галини Кульчинської, фото розмістять на усіх 90 сіті-лайтах міста та частині білбордів. Організатори акції переконані, що зможуть домовитись із їх власниками, щоб ці площини дали як під соціальну рекламу. Окрім самої фотографії буде також зазначено ім’я її автора.

Нагадаємо, що цього року Рівне святкує свій ювілей - 730-річчя. День свого міста рівняни традиційно святкуватимуть 25 серпня. Хто саме із зірок українського шоу-бізнесу розважатиме жителів міста цього дня поки що - таємниця.

Коментарі

та що там заморочуватися - тьотю Галю на всі бігморди в різних... ракурсах - буде ще один "рівненський рекорд" )))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.