Чому Кульчинська проти електронної черги у дитсадки Рівненщини?

Депутат Рівненської обласної ради Михайло Кириллов намагається запровадити в дитячих садочках області електронні черги. Проте зустрів спротив з боку інших депутатів облради.

 
 

Серед ти, хто проти запровадження електронних новацій депутат Рівненської обласної ради, та заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська. Нещодавно пані Галина пояснила чому саме вона проти запровадження обласної електронної системи реєстрації до дитячих садочків.

- Багатьом в освіті не подобається ця ідея хоча вона покликана покращити ситуацію, зокрема побороти корупцію, - говорить Галина Кульчинська. – Однак я виступила проти рішення Кириллова. Згідно з ним вже до 1 червня в усіх садочках сіл та районів Рівненщини мають запровадити цей реєстр. З квітня по червень зробити і прозвітувати! Потрібно зважати, що не у кожному сільському садочку є комп’ютер та Інтернет. А ще у садочку має бути людина, яка несе навіть кримінальну відповідальність за ведення черги. Ми ж не хочемо, щоб нас потім проклинали. Це має бути дієвим рішенням, а не просто задекларованим.

Галина Кульчинська наголошує: спочатку, щоб навести лад в садочках міста, електронний реєстр потрібно запровадити у Рівному. А по результатам цього нововведення вже зробити відповідні висновки щодо запровадження цієї системи у всіх дитсадках області.

Коментарі

Сергій, наполягайте ви на правельному шляху. Той хто ляє грязь, той не хоче.

...факт!

Я представник команди Михайла Кириллова.
По-перше, перед тим, як подавати даний проект рішення, ми провели багато консультацій з освітнім експертним серидовищем;
По-друге, ми дослідили досвід тих міст, де це РЕАЛЬНО працює.(напр.Вінниця), а не МАЄ працювати(а чи буде чи не буде), як у Рівному.
По-третє, проект рішення ми обговорювали зі спеціалістами РОДА, адже ми не хочемо бути відірваними від реальної ситуації в області. І вони підтвердили те, що цей механізм правильно прописаний.
Четверте, щодо того, чи це піар чи ні. Ні!!! Депутат обласної ради - це представницька влада, він представляє інтереси громади, запроваджує їхні бажання. Запровадження електронної черги - це потреба жителів області. А виконавча влада - виконує ті рішення, які прийняті представницькою. За це їм платять гроші платники податків.
П’яте, дане рішення дає підстави на місцях це питання запровадити. Якби його підтримали, то потрібно майже рік, щоб це реалізувати. А без нього черги не буде ще декілька років!!!Тому все серйозно.
Для мене висновок один - якщо якісно розроблений проект рішення не підтримується деякими депутатами, то вони просто не хочуть цього. Адже вони добре знають, що для його реалізації є і механізми, і підстави, і це на часі. А хто думає, що це піар, той просто щось не зрозумів в житті:)

Повністю погоджуюсь з думкою автора.

Кульчинська це не просто маріонетка ПР та особистг Берташа, а ще й тупенька як валянок,

Чому проти баба Галя? За узагальненими даними, середній, так званий вступний благодійний внесок по Рівному складає не менше 500 грн. Середня група - 25 дітей. Садочків у Рівному - більше 30. Отже, 500х25х30=375 тис. грн. це по мінімму. + всякі "спосорські допомоги" та "індивідуальні" підходи. Гадаєте, це таємна змова завідуючих дитсадками, а управлінці від освіти на чолі з ГК, такі янголи білі пухнасті "не в темі"?

Рівнянину, тобі на замітку. Крім того,що Кульчинська депутат облради від Рівного, то вона ще заст.міського голови міста РІВНОГО. Рівного, шановний, тому річ йде про Рівненськи дитячі садки. Переживаєш за Рокитне, правильно, але не в данній дискусії.

ох жеш і зацепило галинку... да їй не заступником мера працювати, а працювати в театрі причом без гриму в сказочці для дітей, я думаю всі догадаються який образ їй підійде... )

а ти її чоловік чи адвокат, що так переживаєш за неї, чи можливо це ти сама? мій нік можливо й вказує на мою пролетарську принадлежність, на відміну твого ZERO!

Це стосовно редакційної політики сайта "Фсьо!"

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.