Мер Рівного в робочий час грав у теніс

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко зіграв партію у настільний теніс в 26-й школі. У цьому загальноосвітньому закладі  презентували нове учнівське обладнання, відтак очільник міста вирішив випробувати нові тенісні столи першим. І, звісно, подати приклад для підростаючого покоління, що займатися спортом – модно.

Рівненська влада закупила місцевим школам 34 тенісні столи та 15 дитячих тренажерів «Kinder» на суму 82,2 тисяч гривень. Також освітні заклади міста отримають 18 комплектів  шкільних парт зі стільцями вартістю в 190 тисяч гривень.

Невдовзі рівненські учні сядуть за новенькі парти

Коли Володимир Хомко приїхав на місце зустрічі, то там його перестріла жіночка, яка була занепокоєна тим, як діти добираються до школи. В свою чергу, мер пообіцяв, що ремонт доріг до осені буде завершено і відправився до актової зали. Адже там його чекали чиновники, журналісти, представники шкіл міста та новенький тенісний стіл.

У презентації частини вищезгаданого обладнання, окрім Володимира Хомка, взяли участь начальник міського управління культури Василь Харковець та заступник міського голови Галина Кульчинська.

У школах Рівного з'являться ось такі тренажери

Зокрема пан Харковець повідав журналістам, що тенісні столи отримають всі освітні заклади, які беруть участь у спортивній спартакіаді:

«15 шведських стінок відійдуть для початкової школи. Парти зі стільцями отримали ті навчальні заклади, у яких уже застаріле обладнання. Ми закупили його майже на 200 тисяч гривень, тому що його треба міняти».

В свою чергу мер міста Володимир Хомко розповів, що дуже занепокоєний тим, що молоді люди все менше і менше обирають здоровий спосіб життя.

- Я вболіваю за те, що бути фізично здоровим та займатися спортом стало модно. Щоб молодь соромилася бути «хилою» - іншого слова я не підберу. Для цього ми й закупили 34 тенісних столи, щоб можна було побігати на перерві, пограти, щоб були якісь рухливі ігри, бо скоро зростемось із комп’ютером. Розумієте, виростає покоління фізично недосконалих людей. Це дуже небезпечно. Росія відновила норми ПТО (програма фізкультурної підготовки в загальноосвітніх, професійних і спортивних організаціях, що діяли в СРСР, - авт.), і правильно зробили. Треба вводити моду на здоровий спосіб життя, на успішність, - натхненно мовив пан Хомко.

Володимир Хомко також додав, що грошей на фізичному вихованні економити не будуть і першим вирішив випробувати тенісний стіл.

Проте махав ракеткою очільник міста недовго, адже грав у теніс в робочий час. Подавши приклад присутнім міський «гарант» відчалив зі школи вирішувати інші проблеми міста.

Коментарі

Вітаю риженьку з дебютом на ВСЕ)

Вже всю роботу переробив???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.