У Рівному - сміттєвий колапс. ФОТО

У Рівному стався сміттєвий колапс, таку новину журналістам сайту «ВСЕ» повідомили з анонімних джерел. Вже другий день сміттєвози КАТП-1728 та "Санкому" їздять битком набиті.  Адже сміттєвий полігон нині переповнений, а розпіарений сміттєпереробний завод досі не функціонує. 

Відтак, наші кореспонденти запитали в заступника міського голови Рівного Олексія Хмилецького, що за ситуація складається із вивезенням сміття у місті.

- Це дезінформація і брехня. Все працює в штатному режимі, - сухо відповів Олексій Віталійович.

Трохи більш красномовним був директор «САНКОМ-Рівне» Святослав Євтушенко.

- Ми кожен день вивозимо сміття. Залучили додаткові машини та працюємо в дві зміни, цілодобово. Адже люди почали прибирати перед Пасхою і за кілька тижнів ми вивозимо сміття як за півроку. Є труднощі з тим, куди це сміття дівати. Щодо того, що сміттєзвалище переповнене, я не можу нічого сказати, тому що це не моя компетенція, - викрутився Євтушенко.

Взяла під сумнів вищезгадану інформацію і економіст КАТП-1728 Світлана Білик. Вона повідомила, що сміття вивозять регулярно.

- В Рівному щодня працює 6 об’їзних машин, все працює у звичному режимі. На сміттєзвалищі працює два бульдозери і сміття також вивозять. У вас недостовірна інформація – мовила Світлана Білик.

Аби перевірити вищезгадану інформацію власноруч, журналісти «ВСЕ» озброїлись фотоапаратом та поїхали на сміттєзвалище.

Там два висновки. По-перше, на полігоні таки малувато місця для сміття. По-друге, сміттєвози міські відходи на сміттєзвалище возять, а інформація про сміттєвий колапс виявилася перебільшеною.

Хоча, зважаючи на переповненість полігону, зовсім невдовзі  це питання знову може стати темою №1 для дискусій.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Тоді вихід тільки один - не читати! Критикувати вміють всі!

Цей матеріал зразок тупізму та сенсаційності. Ну якщо інформація не підтвердилася, то для чого вводити читачів в оману.. Оце так в "ОГО" Кривошейкін і Дюжара пісали. І тут поносять..

чого не показали бомжів які це все перебирають? важко було далі пройти?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.