Рівненські батьки поскаржилися мерові на сайт «ВСЕ»

Після серії публікацій на сайті «ВСЕ» про стан справ у рівненському дитячому садочку №14 («Вогник») батьки випускників цього дошкільного закладу згуртувалися та вирушили до міського голови Володимира Хомка просити захисту для очільниці дитсадка Тетяни Ширко, яку нібито шляхом психологічного тиску примусили написати заяву на звільнення. На думку батьків, діти яких упродовж десяти минулих років відвідували «Вогник», публікації про садочок є замовними і покликані спровокувати його передачу у приватну власність. На зустріч із очільником міста ініціативна батьківська група запросила й рівненських журналістів.

Як розповіла лідер групи батьків-випускників дитсадка №14 Тетяна Клименко, в неділю ввечері вона написала Володимиру Хомку в соціальній мережі «Однокласники» та попросила прийняти їх. На її здивування, мер дуже швидко відгукнувся. Відтак, вже наступного дня вони потрапили на прийом. На зустрічі і батьки, і міський голова висловили своє бачення ситуації, що склалася. Тож ми публікуємо позицію вищезгаданих сторін.

Тетяна Клименко від імені батьків:

- Ми не дозволимо, щоб садочок, у який колись ходили наші діти, взяли і відібрали. Керівника садочка Тетяну Ширко вже змусили написати заяву на звільнення. Раніше говорили, що батьки, які водять своїх діток до «Вогника» тепер, нібито проти пані Ширко. А насправді там проти лише четверо батьків, серед яких є журналісти – вони й беруть участь у журналістській змові, яка породила публікації про цей садочок.

В ініціативну групу зібралися батьки випускників, а не батьки дітей, що нині ходять в садочок, щоб ніхто не думав, що на них тиснуть і примушують захищати керівника дошкільного закладу. Тож ми зібрали 70 підписів на захист Тетяни Ширко. Не дамо приватизувати цей садок, не дозволимо вижити її з нього. Цей садочок є дуже привабливим, адже гарно обладнаний: має автономне опалення, пластикові вікна, зроблений ремонт, завезені гарні меблі, словом має повну матеріально-технічну базу. Це було зроблено за наші кошти і під нашим контролем. Якщо хтось захоче прихопити цей садочок, як то кажуть, з усім готовим, то я піду туди і заберу те, у що свого часу вклала свої кошти. І так зроблять більшість наших батьків.

- Багато говорять про нібито примусові благодійні внески. Так от, ми – батьки, самі ініціювали збір батьківських коштів для того, аби вкладати їх у садочок. При чому власними силами шукали і виконавців робіт для садочку, і де б дешевше придбати ті чи інші речі, необхідні для нашого дошкільного закладу. А Тетяна Ширко до цього ніякого відношення немає. Я коли обдзвонювала батьків, то чисто для себе цікавилася, хто скільки давав у якості внеску при вступі до садочка. Ті відповідали, що дехто заносив могорич, дві мами сказали, що здавали гроші, але їх внесок фіксували у спеціальному зошиті. Також були батьки, які допомагали не матеріально, а фізично.

Міський голова Рівного Володимир Хомко:

- Мене з цим дитячим садком пов’язує те, що я, коли очолював водоканал, був його шефом. Тетяну Ширко знаю дуже давно і мені шкода, що її втягнули в цю інтригу. Але я навмисне не ініціював захист від нападу на цей садочок, щоб не думали, що я когось захищаю собі в оправдання. Бо перед тим писали, що я даю завдання Кульчинській і Харковцю збирати гроші із садків і носити їх мені. Тому мені дуже приємно, що ви – батьки, самі стали на захист цього садочка. Я запевняю, що доки я міський голова, ні цей, ні будь-який інший дитсадок не потрапить до приватних рук.

Тетяна Клименко демонструє зібрані підписи Володимиру Хомко

Очільник міста домовився із батьками, що невдовзі вони зустрінуться на території дитсадка №14 у більш широкому товаристві і продовжать цю бесіду. На неї запросять більше батьків, заступника міського голови з освітніх питань Галину Кульчинську та начальника міського управління освіти Василя Харковця, а також місцевих журналістів. Відтак, зовсім скоро у нашій дискусії знову запалає «Вогник».

p.s. Якщо вищезгадані сторони мають що додати, чітко сформулюйте вашу позицію та надішліть офіційним листом на vserivne@gmail.com. Можливо, зважаючи на сумбурність цієї імпровізованої зустрічі, автор цих рядків міг не осягнути всіх меседжів, котрі її учасники хотіли донести.

Коментарі

Доброго дня
Почитайте коментарі з попередньої теми, котра вже давно обговорюється.
Читайте останні коментарі і зрозумієте "ВСЕ".

Шановний авторе, доведідь до кінця те,що почали. Не знаю але в мене таке враження, що у хамка дійсно "рильце в пушку".

+100500!!!

Оскільки мова йде про мою статтю - дозволю собі залишити коментар.

1. Захисниці Тетяни Ширко, самі того не розуміючи, наговорили їй на статтю про "корупцію" тут: "Я коли обдзвонювала батьків, то чисто для себе цікавилася, хто скільки давав у якості внеску при вступі до садочка. Ті відповідали, що дехто заносив могорич, дві мами сказали, що здавали гроші, але їх внесок фіксували у спеціальному зошиті". Про які могоричі мова по відношенню до посадової особи? Про які гроші "записані в спеціальний зоошит"? Пані, ви коли беретесь захищати, то захищайте, а не шкодьте.

2. Цитата: "Керівника садочка Тетяну Ширко вже змусили написати заяву на звільнення". Що хначить змусили? Хто: начальник управління освіти Василь Харковець, гуманітарний зам Галина Кульчинська чи міський голова Володимир Хомоко? Хто порушує трудове законодавство і Конституцію? Хто змушує Тетяну Ширко написати заяву за власним бажанням? І ГОЛОВНЕ ЧОМУ???

3. В жодному матеріалі не говорилось, що Галину Кульчинську хтось змушує меру носити гроші. Більше того, в статті говорилось, що заступник мера Галина Кульчинська відсунута від процесу, але змушена відповідати за проблеми. Так як це було в історії з капустою за 13 гривень. То чому міський голова знову згадує Галину Кульчинську там, де до неї не висловлювалось жодних претензій?

мало того, беріть вище, у цьому всьому, хамко вбачає змову персонально проти нього і політичний контекст...))) паранойя - шо поробиш)))

а що до хомка через сайт "однокласники" на прийом треба записуватись?

Одразу скажу,що абсолютно підтримую "інспектора По". Мене спочатку турбувало тільки одне питання- все чесно, а платні послуги припинили. Потім я здивувався, що всі так палко захищають завідуючу дитсадком (хоча влада її й не чіпала), Потім здивувався, що завідуючу хтось підсижує та хоче зняти з роботи.(це рішення приймає міськвно), потім моєму здивуванню не було меж, коли хтось сказав, що це певна особа (не називаю її, з поваги до приватного життя), але вона ніде не казала цього та і в резерві міськвно її немає. Далі взагалі повна ахінея-оголосили змову журналістів проти керівника дошкільного закладу, моє дивування втратило межі (я помилився), бо вже виявляється готується рейдерське захоплення дитсадку ( хто з"їхав з глузду, Я?). Хто хоть трішечки розбирається в рейдерстві теж подумає,що і я. Коли я дізнався,що аж хамко приймає захисників та підтримує їх, зрозумів, це повна маєчня людей, яким немає чим зайнятися. А тим часом на моє здивування залишається- чому до сих пір ніхто - ні активні захисники,ні міськвно,ні журналісти, ні хамко не дали відповіді :ЧОМУ ВІДМІНИЛИ ПЛАТНІ ПОЛУГИ? ВСЕ Ж ЧЕСНО? ЧОМУ ЗАХИСНИКИ,МІСЬКВНО,ХАМКО НЕ Б"ЮТЬ НА СПОЛОХ ЗА ПРОДОВЖЕННЯ НАДАННЯ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ! Шановні, з цього почався конфлікт! Цим і закінчиться, якщо перевірити і все. "ВСЕ" повинно відслідковувати.

Громче и больше всех всегда тявкают дворняжки, молчаливость и сдержанность - признак породы!!!

Муй адресь нє дім у нє вуліця- муй адресь совєцькій союзь" ! А садочок випадково не називався "Вогник Ілліча" ? Якщо називався, то тепер варто перейменувати його у "Вогник Хомка".

Наївні, закрити сайт не так просто законними методами ;)
Навіть порно немає, важко буде закривати) хоча з Фріхоста можливо в майбутньому прийдеться перейти в Джермані чи США.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.