У Рівному скандал із дитячим садком набирає обертів

Скандал із Рівненським дитячим садочком №14 набирає обертів. Обурені змістом публікацій на сайті "ВСЕ" та інших ЗМІ батьки сьогодні звернулися за підтримкою до громадської ради при Рівненській ОДА. А вже завтра вони планують виступити на сесії Рівнеради перед міськими обранцями.

- В чому суть проблеми? - Запитує і відповідає голова батьківського комітету дитсадка №14 "Вогник" Юрій Каленський під час зустрічі із заступником голови обласної громадської ради Іваном Кур'яніком. - Серед наших батьків є мама-журналістка, яка має родинні зв'язки з одним відомим у нашому краї бізнесменом та політиком. Вона розпочала своєрідну інформаційну атаку на керівника садочка Тетяну Ширко. В основі цього скандалу - надання платних додаткових послуг нашим дітям, приміром таких як англійська чи хореографія.

Всі батьки не проти платити за ці послуги, адже для наших дітей та онуків нам не шкода грошей, тим паче, якщо мова йде про суму до 250 гривень. Лише ця мама та декілька її поплічників змовилися проти цього. На думку батьків, проблема лежить куди глибше цих платних послуг - не виключено, що ці особи просто ставлять собі за мету усунути нинішнє керівництво дошкільного навчального закладу й прихопити садочок до своїх рук, зробивши його приватним. 

Ми стукаємо до всіх дверей, щоб нас почули. Також просимо рівненські ЗМІ, попри причетність до цієї справи їхньої колеги, об'єктивно висвітлити суть цього непорозуміння та дослухатися до позиції більшості батьків. Адже нас підтримують понад сімдесят родин, які засвідчили цю підтримку своїми підписами під нашими зверненнями. Це батьки дітей, які ходять або свого часу відвідували дитсадок №14. Бо вчора на телеканалі РТБ про це вийшов доволі двозначний сюжет...

Заступник голови обласної громадської ради Іван Кур'янік пообіцяв присутнім, що звернення батьків сьогодні буде розглянуте на засіданні очолюваної ним освітньої комісії ГР при Рівненській ОДА. Також сьогодні батьки зустрічаються із депутатом Рівнеради Тарасом Максименко, котрий нібито обраний саме по тому округу, де розташований "Вогник".

А вже завтра, за словами лідера ініціативної групи батьків Тетяни Клименко, вони докладуть усіх зусиль, аби виступити перед депутатами Рівнеради на засіданні сесії. Батьки кажуть, що здаватися у ситуації, що склалася, не збираються. І за потреби винесуть це питання на всеукраїнський рівень.

Коментарі

Эти гномы не любят просто высоких,
Им хочется каждого засунуть в шаблон
И каждый хочет стать еще ниже
Это верх мечтаний, они все могут
Махать флагом, плюнуть в душу,
Рыться в трупах и строить обелиски
Увеличить страх на душу населения
У которого ее давно уже нет!

А можливо такі розумні дописувачі мають досвід керівництва закладом дошкільного виховання і знають як створити діткам пристойні умови за бюджетні кошти? То поділіться своїм досвідом. В кожному дитячому садочку є платні заняття та/або платні групи. Оплата добровільна. В чому проблема??Хто хоче щоб дітки додатково займались - платить, хто не хоче - не платить і не віддає дитину в платну групу.

(5 груп х 25 дітей) х 250 грн. =31 250 грн.
Така непогана надбавка до фінансування дитсадочка щомісяця.

Твоя правда, Правдо!

Олексію,не зважай.Час розсудить.Зрозуміло стало таке.Після сесії зокрема.Гроші у кишеню вихователю,лікарю,кому там ще...це нормально.Бо ж держава недодає. Грандіозне пояснення.Не запропонували пані створити приватний садок і брати гроші,а навпаки,молодець.Бо їй недодають з бюджету.А іншим додають?! А якщо іншим недодають, то ви лузери. Надцинізм. Це перше. А друге.Склалося враження,що чим більше згадують про ту Олю,то здається,що тим більше їй заздрять...

ги-ги... так навіть краще :)

[видалено через ненормативну лексику] - одне слово

Не хвилюйся,його тролі вже давно мігрували на цей портал і донесуть до тебе його позицію....:))))))))))))))))

На сесії Рівненської міськради обговорювалась ситуація в садочку №14. Міський голова Володимир Хомко згадав наш сайт і мої статті про благодійні внески в садочках. Перекрутив інформацію написану там. Я підняв руку, щоб мені дали слово для пояснень. Мер спочатку сказав "Зараз дам". Потім почав переводити тему. Коли я підняв руку ще раз і встав. Він сказав в мій бік: "В газеті напишеш?!.."
І можливості відповісти на його звинувачення не дав.

а таки правда :)

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.