У Рівному ресторан прихопив паркову землю?

У Рівному "смачненька" паркова земелька знову опинилася в центрі уваги. Вчора на сесії Рівнеради депутат Анатолій Чугуєвець звернув увагу своїх колег на незаконне захоплення землі міського парку імені Тараса Шевченка. 

- Попри всі заборони та рішення суду власники ресторану "ЛІОН" захоплюють міську землю. Вони вже поставили опалубки та готові бетонувати фундамент, - зауважив Анатолій Чугуєвець. - Маємо вжити всіх заходів, щоб не допустити захоплення землі. Ситуацію вивчають правоохоронці, прокуратура. Ми теж маємо вжити заходів.

Міський голова Рівного підтримав стурбованість депутатів та пообіцяв зайнятися ситуацією. 

А тим часом кореспонденти "ВСЕ" запитали у власника ресторану "ЛІОН" Анатолія Онищука його бачення ситуації, що склалася. І ось що він відповів:

- Тут все рушиться. Це зараз, коли ще сухо, то можна ходити. А коли йдуть дощі, то все заливає – не пройти. Ми за свої кошти закуповуємо матеріали та відбудовуємо. І натомість нічого не вимагаємо, - повідомив пан Анатолій.

Щоб добрати шва хто тут правий, а хто - ні, ми звернулися до правохоронців, на розгляді яких нині знаходиться ця справа. Проте у міліції відповіли, що висновки робити нині зарано.

- Цією справою займається міськвідділ міліції, куди 24 і 25 квітня надійшло 2 заяви від Анатолія Чугуєвця. Кримінальне впровадження не розпочинали, адже нині це питання тільки вивчається, - повідала Катерина Попенко із СЗГ УМВС області. - З причетних до справи сторін витребували відповідні документи. Всі деталі будуть вивчені слідчими упродовж семи днів і тоді про це можна буде говорити більше предметніше. 

І доки міліціонери вивчають документи, сайт чесних новин "ВСЕ" поцікавився думки директора парку Шевченка Андрія Мощанецького. Адже він як ніхто повинен знати що коїться на його території.

- Торік суд постановив, щоб ресторан "ЛІОН" в особі його власника, який самовільно захопив територію парку і облаштував там літній майданчик, привів її до попереднього стану, - каже Андрій Мощанецький. - Натомість у середу ми побачили, що на цій території замість дерев'яної огорожі збираються проводити роботи із бетонування. Це таким чином вони виконують рішення суду? Ми відразу звернулися до всіх можливих контролюючих установ, відповідних управлінь міста, депутатів та очільників Рівного. Також пробували блокувати заїзд техніки, але вони всеодно торують собі шлях до ресторану. Навіть в той час коли цією справою займаються контролюючі органи, будівельні роботи в парку всеодно продовжуються.

Хто ж переможе у цій суперечці? Хто має більше повноважень, хто керує цим містом - влада чи бізнес? Відповідь на ці питання читайте на нашому сайті вже зовсім скоро. 

У тему вникали Юрій Дюг, Наталія Савчук, Марина Ковальчук та Олександр Поліщук.

Коментарі

Треба й надалі займатися цим питанням. Нехай виконавча служба дає пояснення чому вона не займається виконанням судового рішення, адже 7-денний термін на добровільне виконання давно минув. І до того ж треба починати з себе. Я давно бойкотую незаконно побудовані ресторани, аптеки, кафе. Тільки так можна навести лад.

Здається що попередній коментар від власника Ліона. Він вже під прикритям правохоронних органів захопив паркову землю, підготував там місця під 6 столиків і заце замісь оформленної офіційної оренди буде платити гроші на чиїсь карман. А на чий, неважко здогадатися. Це кричуще порушення на яке має відреагувати прокуратура а вона мовчить.

Може воно і к лучшему, що хтось там облаштовує територію. Від міста не дочекаєшся. А так буде і гарно і вигідно ресторану.

Якщо вважаєш, що найголовніше в матеріалах - це граматика, тоді "Сайт чесних новин "ВСЕ" перепрошує своїх читачів за незручності"

Без літредактора біда робиться)

Маємо вжити всіх заходів, щоб не допустити захоплення замлі.
Проте у міліції відповіли, що висновки роботи нині зарано.

У тему вникали Юрій Дюг, Наталія Савчук, Марина Ковальчук та Олександр Поліщук.
вникали-вникали, а помилки не побачили...

Рекреаційну землю такого-ж статусу як ця,в розмірі 0.4 га, на Лебединці, Рівнерада віддала фірмі ,яку пов'язують з екс-секретарем Рівнеради ,"під відновлення палацу Любомирських".ПРЕЦЕНДЕНТ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.