Дві сторони Рівненського зоопарку

У неділю, 28 квітня, у Рівненському зоопарку відбувся майстер-клас по виготовленню іграшок для тварин. Як виявилось, окрім двох журналістів, охочих поспостерігати за цим процесом більше не було, хоча видовище було досить цікавим. Коли працівники зоопарку зробили звірятам декілька іграшок, увагу наших кореспондентів привернуло ще дещо "цікаве". 

Але спочатку про іграшки. Вони мали доволі примітивну структуру. Але не все так просто, як здавалося на перший погляд.

Всі матеріали були натуральними і спочатку перевірялись на наявність деталей чи предметів, котрі можуть зашкодити тваринам чи  поранити їх.


Сіно, яким наповнювались іграшки, було взяте із вольєрів копитних тварин, що відповідно приваблювало до себе запахом хижаків. Навіть голка, якою зшивались вироби, як виявилось, належала дикобразу.


З зоопарку без позитивних емоцій вийти просто неможливо. Адже тварини, як діти, дарують радість і гарний настрій на весь день.

Маленькі мавпочки не залишали прохожих байдужими. Мабуть, найбільша кількість людей збирається саме біля їх кліток.

Звичайно, в місцевому зоопарку здебільшого належні умови для виживання тварин,але все проситься на волю.


Та, як завжди, у медалі є дві сторони. Надворі кінець квітня, а в зоопарку місцями панує осінь. Оскільки опале листя досі ніхто не прибрав.


Також не дуже приємну картину можна спостерігати на водоймі, де мешкають білосніжні лебеді. Вони, як поважні та величні птахи, заслуговують на те, щоб середовище їх існування було принаймні чистим.


Чистоти потребує не лише водойма, а й узбіччя. Навіть у зоні перебування свиней, котрі вважаться «бруднулями» у світі тварин, було чистіше, ніж обабіч доріжок зоопарку.


Рівненський зоопарк проводить різноманітні майстер-класи з виготовлення іграшок для тварин, але забуває про елементарну чистоту. Можливо потрібно почати з простого і надати декілька уроків з прибирання території?

Ключові слова: 

Коментарі

Зачем фотографировать волка в тот момент, когда он тужится, справляя большую нужду? Зачем тыкать носом в прошлогодние листья, которые элементарно убираются? И вообще, это всё, что уважаемые журналисты увидели в зоопарке? И вы, дорогой жалельщик животных Не навреди, лучше бы спросили, чем вы можете помочь зоопарку а не предлагать всякий бред.

Ходити неприємно.... ? А ось ті пляшки на фото - це працівники Зоопарку порозкидали? Чи може якісь тварини? Як у нас люблять казати "Фу-у-у" і тикати пальцями на купи сміття у зонах відпочинку, а потім після себе залишати ще більші купи сміття.

А Ви не думаєте, що тварини які стільки років живуть у клітках просто не виживуть в "природньому середовищі"? Зоопарки є скрізь, і в чьому немає нічого поганого. Але потрібно, щоб умови проживання (клітки, озера, та ті ж самі водойми для лебедів) були чистими. А то, справді, інколи навіть ходити неприємно по тому зоопарку...

Тварини вирощені в неволі не зможуть пристосуватися до життя поза межами зоопарку!

Як що? Звісно ж повернути їх до ареалів їхнього звичного проживання!! Ще якісь потрібні пояснення?

і що робити з тваринами коли зоопаркі позакривають?

Закрыть все зоопарки в Украине и не мучать животных.
Прекратить это безобразие. Почему они должны сидеть в клетках? Они что осуждённые за какие-то преступления??

Можливо потрібно почати з простого і надати декілька уроків з прибирання території?- Насправді,( за версією влади)- з влаштування автостоянки за рахунок бюджету(де зустрічатимуть київських гостей).....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.