У Рівному побились жінки: екс-дружина депутата та дочка екс-мера Львова

27 квітня, як повідомила прес-служба УМВС України в Рівненській області, побили колишню дружину депутата Рівненської міської ради Олександра Лащука пані Оксану.

- На лінію 102 надійшло повідомлення про те, що до районної лікарні звернулась мешканка села Обарів Оксана Лащук 1976 року народження. У жінки діагностували забій м'яких тканин обличчя та закриту черепно-мозкову травму. За її словами тілесні ушкодження їй нанесла Лілія М. 1963 року народження поблизу будинку потерпілої.

За фактом умисного легкого тілесного ушкодження, відкрито кримінальне провадження,  — повідомила Тамара Лисенко, начальник СЗГ УМВС України в Рівненській області.

З огляду на те, що раніше у місцевих ЗМІ Рівного вже повідомляли про конфлікти дружини депутата Рівнеради Олександра Лащука та Лілії Москалової (на фото) ми звернулись до пані Лілії за коментарем. (Далі телефонна розмова без редагування і скорочень).

- Алло, Лілія Любомирівна?

- Да

- Доброго дня.

- Добрий день.

- Тамара Попова, журналіст, Вас турбує. Маєте хвилиночку?

- А це звідки?

- Це інтернет - видання «ВСЕ».

- Так, слухаю.

- Пані Ліліє. Можете кілька слів сказати по тій ситуації, що склалася щодо звинувачення Вас у нібито побитті Оксани Лащук?

- Ні це абсолютно не правдива, не достовірна інформація. Це вже не вперше така інформація подається. Відкрите кримінальне провадження за дачу неправдивих показів у Рівненському УМВС України. Стосовно першого повідомлення. Тепер друге повідомлення. Я зараз знаходжуся у міліції, буду подавати зустрічний позов. Знову таки за обмовляння мене як людини. Ніяких протиправних дій проти Оксани Лащук, екс-дружини Лащука, не було з моєї сторони. Більше того я сиділа в своїй машині бачила як вона в цей момент каталась на велосипеді і тут раптом забій мяких частин я взнаю і так далі. Тобто вважаю, що ця людина займається просто шантажем.

- А ви можете пояснити чим вона мотивує цей напад на Вас чи на Вашу машину? Вона якось пояснила свою поведінку?

- Ні вона не пояснює своєї поведінки. Ні вперше, ні вдруге не пояснює. Я думаю що це повинен пояснити її колишній чоловік, цю її поведінку. Я вважаю, що там, ну я не знаю, можливо якийсь розподіл майна йде. Можливо це пов’язано з цим. Людина просто шантажує всіх кого вважає винним за такий от зараз свій стан.

- А коли пані Оксана так вчинила по відоншенню до Вас то Ви спілкувались в той момент з Олександром Лащуком?

- Так, ми спілкувались з Олександром Лащуком в цей момент і тому отака от вийшла історія. Після цього всього всі були страшенно здивовані, що у всіх інтернет – ЗМІ і в друкованих ЗМІ появилась інформація що ніби її там хтось побив, набив і там такі звинуваченя…що я не розумію, там забій мяких частин

- Так, черепно-мозкова травма

- Це взагалі… Щоя можу сказати? Але я хочу сказати, що було вже неодноразово таке. Вона звернулася тоді в січні місяці, після цього відкрите кримінальне провадження за дачу неправдивих показів. Міліція коли почала розбиратися це абсолютно виявилась інформація неправдива і не достовірна. Я думаю що зараз її чекає точно таке ж кримінальне провадження.

- А перше чим закінчилось? Чи воно ще триває?

- Воно триває зараз. Я думаю що воно закінчиться. Я можу Вам прочитати, в мене воно якраз переді мною лежить. Ось на мою заяву від 30 січня : «Повідомляємо, що міліція... що 2 лютого 2013 року СВ Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні зареєстрованому у єдиному реєстрі досудових розслідувань з приводу опублікування в інтернет ЗМІ порталі «Четверта влада» факту направлення Лащук Оксаною Богданівною неправдивого повідомлення до Рівненського РВ УМВС України у Рівненській області. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення частина перша статті 73 КК України. На даний час проводиться досудове розслідування з метою зібрання у повному обсязі усіх необхідних доказів. Заступник начальника РВ УМВС України Вялий ». Ось, тому я думаю що зараз буде така сама історія, ну і треба це припинити оскільки я так думаю, що там коли закінчаться усі ці…  процеси.

- Пані Ліліє, а ще уточніть, будь ласка, коли розлучення відбулось пана Олександра?

- Ну це запитайте у пана Олександра. Це по-моєму на початку квітня десь.

- Зрозуміло. Дякую Вам. До побачення.

- До побачення.

 

Нагадаємо, конфлікт між жінками розгорівся на початку року через нібито стосунки депутата Рівнеради (обраного за списком ВО «Свобода» і нещодавно виключеного з партії) Олександра Лащука та Лілєю Москальовою, яка є лідером місцевої організації Консервативної партії та дочкою колишнього мера Львова Любомира Буняка.

Коментарі

Схоже КЛ1МАКС-ЛЕД1 тут ти,і звідки в тебе стільки злості-дивись не згори від неї...

МОСКАЛЬОВА Л1Л1Я -ЦЕ КЛ1МАКС-ЛЕД1! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖН1, ЧОЛОВ1КИ !ОСОБЛИВО ПРЕТЕНДЕНТИ НА КР1СЛО МЕРА! ОСК1ЛЬКИ ЛАЩУК 11 ВЖЕ НЕ Ц1КАВИТЬ, ТО МОСКАЛЬОВА РОЗПОЧНЕ НОВИЙ СЕЗОН "ПОЛЮВАННЯ". ЦЯ ШЛЬОНДРА З СТАЖЕМ НЕ ЗУПИНИТЬСЯ Н1 ПЕРЕДЧИМ. ЯК У ВИПАДКУ З ОЛЕКСАНДРОМ:1 С1М"Ю РОЗБИЛА, 1 КАРЭРУ МОЛОДОГО ПОЛ1ТИКА ЗВЕЛА НА Н1ВЕЦЬ. У 50 В1ДОМА ШАЛАВА - Л1Л1Я МОСКАЛЬОВА , МР1Э ВИЙТИ В ТРЕТЭ ЗАМ1Ж!!!!!!!!!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.